آن موقع عصبی بودم که گفتم از عمد اما
10816
عسگری: امیدوارم قائدی از عمد من را نزده باشد!
26 شهريور 1398
205
ایرانی
استقلال در خانه نفت مسجدسلیمان نتوانست در هفته سوم اولین برد را با استراماچونی مزه کند و بازهم تن به یک تساوی دیگر داد تا از سه بازی تنها 2 امتیاز به دست آورده باشد

روزنامه گل -

 

استقلال در خانه نفت مسجدسلیمان نتوانست در هفته سوم اولین برد را با استراماچونی مزه کند و بازهم تن به یک تساوی دیگر داد تا از سه بازی تنها 2 امتیاز به دست آورده باشد و این‌یکی از ضعیف‌ترین شروع‌های آبی‌ها در لیگ برتر باشد. عباس عسگری مهاجم بدشانس نفت مسجدسلیمان که خطای قائدی او را از بازی بیرون فرستاد و به گفته خودش با خطای عمدی او رباط صلیبی‌اش پاره شده هم این ادعا را قبول دارد که استقلال آن تیمی نبود که در ورزشگاه بهنام محمدی انتظارش را می‌کشیدند.


از بازی با استقلال شروع کنیم. نفت مسجدسلیمان شروع خوبی نداشت اما در ادامه درخانه‌بازی خوبی را به نمایش گذاشت و از باخت یک تساوی ساخت.


ما دو بازی است که شروع‌های خوبی نداریم اما در ادامه بازی روندمان بهتر می‌شود که باید حتماً روی این مسئله بیشتر کار کنیم. در همین بازی با استقلال هم خیلی زود گل خوردیم آن هم چه گل مفتی که اصلاً خوردن این گل‌ها قابل‌قبول نیست.

 

اما بعد از گل خیلی زود خودتان را جمع‌وجور کردید و توانستید از باخت یک تساوی بسازید؟


بعد ازگلی که واقعاً مفت از استقلال خوردیم خیلی زود آقای تارتار نقاط ضعف استقلال را در همان 20 دقیقه نخست به ما گوشزد کرد و فهمیدیم آن‌ها چه تاکتیکی را در زمین دنبال می‌کنند. به همین خاطر توانستیم حملات زیادی روی دروازه استقلال داشته باشیم و گل تساوی را به ثمر برسانیم.

 

این شانس را داشتید که بازهم به استقلال گل بزنید؟


به‌هرحال استقلال تیم دست‌وپابسته‌ای نیست و آن‌ها از یک فرصت برای خودشان یک موقعیت یا گل می‌سازند. بااین‌حال ما هم شانس داشتیم و نشان دادیم در زمین نفت مسجدسلیمان امتیاز گرفتن برای هیچ تیمی آسان نیست حالا این تیم می‌خواهد استقلال باشد یا پرسپولیس و سپاهان.

 

استقلالی‌ها اما می‌گویند در زمین شما به آن‌ها از سمت داوری حسابی ظلم شده است چون گل تبریزی درست بوده و یک پنالتی هم‌روی دیاباته گرفته نشده است.


گل تبریزی که صد درصد خطا بود و دیدید همه کارشناسان به آن اشاره داشتند. پنالتی هم اگر به‌زعم آن‌ها پنالتی بوده خطا قائدی روی من هم شاید باید داور حکم به اخراج می‌داد. با خطایی که قائدی انجام داد رباطم پاره شده است و حتی این مسئله را دکتر استقلال هم تایید کرد.

 

دیشب که با روزنامه گل در نفت مسجدسلیمان صحبت می‌کردی با قطعیت از عمدی بودن خطای قائدی حرف به میان آوردی. واقعاً قائدی روی تو از عمد خطا کرد؟


من دیشب خیلی عصبی بودم اما امیدوارم خطای او عمدی نباشد چون وقتی فیلم را دوباره دیدم قشنگ واضح بود که او برای زدن پای من آمده بود وگرنه می‌توانست خطای آرام‌تری کند.

 

تو را بازیکنی مصدوم کرده که معمولاً خودش با کوچک‌ترین خطا کارش به گرفتن MRI و دوری چندهفته‌ای می‌انجامد.


واقعاً خودم هم ماندم اما وقتی بخواهد بلا سر تو بیاید کوچک‌ترین مسئله هم باعث می‌شود آن اتفاق بیفتد.

 

پس با این شرایط تا نیم‌فصل حداقل فصل را از دست دادی؟


من از پایم MRI گرفتم اما قطعاً جواب آن یکی، دو روز دیگر مشخص می‌شود که پارگی رباط است یا مینیسک.

 

بعد از اتفاقی که برای تو افتاد قائدی حالی از تو پرسید؟


به‌جز پزشک استقلال که جا دارد از او تشکر کنم هیچ‌کس از این تیم بعد بازی سراغ من نیامد. به‌جز این واقعاً جا دارد از کلیه عوامل تیم از سرپرست، مدیریت، آقامهدی تارتار و اعضای کادرفنی نفت و بازیکنان و هواداران تشکر کنم که من را از بعد بازی مدیون خودشان کردند و مدام حال من را می‌پرسند. امید به خدا مشکل خاصی نباشد و خیلی زود بتوانم دوباره به تمرینات برگردم و محبت همه این عزیزان را جبران کنم.

 

و اینکه استقلالی که با شما بازی کرد همان تیمی بود که انتظارش را می‌کشیدید؟


باور می‌کنید نه! اصلاً فکر نمی‌کردم این استقلال این‌طور بخواهد بازی کند. ما تیمی هستیم که تیممان با 7 تا 8 میلیارد بسته شده اما رقم استقلال از نظر هزینه میلیاردی احتمالاً سه رقمی است و فکر می‌کردیم تیم خیلی خوبی باشد که امسال می‌تواند قهرمان شود اما این تیم بازیکنان خوبی دارد ولی فکر نکنم بهتر از سوم یا چهارم با این شرایطی که دارد در جدول رتبه به دست بیاورد.
 

سیدیاسر رضوی

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها