چرا بازیکنی که در تمرین درگیر می‌شود، فردا تمرین می‌کند؟
10670
دین‌محمدی: روزبه خیلی می‌تواند به استقلال کمک کند
23 شهريور 1398
146
ایرانی
سیروس دین‌محمدی هافبک سابق استقلال معتقد است عصبانیت استراماچونی باید رفع شود زیرا در ادامه به تیم لطمه خواهد زد.

روزنامه گل -


به نقل از ایلنا دین‌محمدی همچنین دربی را یک بازی خاص دانست که قابل پیش‌بینی نیست و هر تیمی بتواند تمرکز کافی داشته باشد می‌تواند در این بازی سه امتیاز را کسب کند.


استقلال باید در هفته سوم به مصاف نفت مسجدسلیمان برود. شرایط این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟


به نظر من استقلال شرایط خوبی ندارد زیرا آن‌ها از دو بازی فقط یک امتیاز کسب کرده‌اند و همین نشان می‌دهد که اوضاع بر وفق مراد نیست. امیدوارم از هفته سوم به بعد شرایط استقلال بهتر شود.


استراماچونی در دو هفته اول عصبی بود. این مسئله چقدر به ضرر استقلال است؟


به‌هرحال تأثیرگذار است. شما نگاه کنید بازیکنان در تمرین با یکدیگر درگیر شده‌اند و جالب است فردایش دوباره در تمرین حاضر می‌شوند و هیچ برخوردی هم با آن‌ها نمی‌شود. دراین‌بین فقط سرپرست است که از بازیکنان می‌خواهد تا از این کارها انجام ندهند. عصبانیت استراماچونی به بازیکنان هم در زمین منتقل می‌شود و این باعث می‌شود تا آن‌ها نتوانند بازی همیشگی خودشان را ارائه بدهند. باشگاه باید شرایطی را فراهم کند که استراماچونی کنار زمین با آرامش حاضر شود.


با همه این تفاسیر یعنی استقلال امسال هم مدعی قهرمانی نیست؟


تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از همان هفته‌های اول امتیازها را جمع‌آوری کند. استقلال تاکنون پنج امتیاز ازدست‌داده و این در آخر فصل به ضررش خواهد بود. امیدواریم دیگر از است دادن امتیازها به پایان برسد و آن‌ها بردهای پیاپی را کسب کنند.


دربی هم نزدیک است.


کل لیگ یک‌طرف و دربی یک‌طرف. اصلاً نمی‌شود از دربی از قبل صحبت کرد زیرا آن بازی خاص است و هیچ‌چیز در آن قابل پیش‌بینی نیست. امیدوارم استقلال برنده دربی باشد. البته حضور دو مربی خارجی که پیش‌ازاین دربی را تجربه نکرده‌اند می‌تواند بر حساسیت‌های این بازی اضافه کند.


روزبه چشمی هم به تیم بازگشت.


حضور روزبه خیلی می‌تواند به استقلال کمک کند. به‌هرحال او تجربه حضور در جام‌جهانی را دارد و این خیلی می‌تواند به موفقیت استقلال در زمین کمک کند. البته روزبه باید هرچه زودتر با تیم هماهنگ شود تا در دربی از وجود وی استفاده شود.


ممکن است برای تماشای تمرینات استقلال به محل آن بروید؟


شاید این کار را انجام بدهم. دوست دارم در تمرینات استقلال حضور یابم و هم شرایط تیم را ببینم و هم دیداری با بازیکنان داشته باشم. البته هنوز شرایط آن مهیا نشده اما شاید به‌زودی این اتفاق بیفتد.
 

حسن بابازاده

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها