چه کسی به رسانه‌های ایتالیایی خط می‌دهد
10476
استقلال به یکی از مدیران سابق مشکوک است!
12 شهريور 1398
239
ایرانی
هواداران استقلال شاید فکرش را نمی‌کردند که آمدن سرمربی ایتالیایی‌شان این همه تبعات و حاشیه برای این تیم در لیگ نوزدهم به همراه داشته باشد.

روزنامه گل - هواداران استقلال شاید فکرش را نمی‌کردند که آمدن سرمربی ایتالیایی‌شان این همه تبعات و حاشیه برای این تیم در لیگ نوزدهم به همراه داشته باشد. جایی که بارها حرف از ناراحتی و قهر استرا به میان آمد و حتی خبر آمد که او به باشگاه اعلام کرده که قصد رفتن دارد و در فرودگاه او به خاطر برخی مشکلات نتوانسته از ایران خارج شود. همه این موارد از ماجرای مترجم گرفته تا جذب بازیکن موردنظر و بحث رفتن از ایران هرباره از سوی باشگاه استقلال تکذیب می‌شد اما گرم گرفتن اخبار مربوط به سرمربی این تیم در رسانه‌های ایتالیایی بسیار عجیب بود که هر باره اخباری مهم را در مورد این مربی منتشر می‌کرد که در رسانه‌های داخلی ایران به آن دامن زده یا جدی‌تر پیگیری می‌شد.

بااین‌همه شنیده‌های ما از باشگاه حکایت از آن دارد که آن‌ها بعد از این اتفاقات و خبرپراکنی رسانه‌های ایتالیایی در خصوص سرمربی تیمشان با این ادعا که او هرگونه مصاحبه و تیتر دادن به رسانه‌های کشورش را رد می‌کند به‌شدت پیگیر این ماجرا شدند. این پیگیری‌های باشگاه استقلال گویا شک و شبهه را به سمت دو نفر برده است. این دو نفر که در نوک پیکان شک و شبهه باشگاه استقلال قرار دارند گویا به یکی از نزدیکان سابق باشگاه و رحمان رضایی برمی‌گردد. گویا مدیران استقلال با توجه به نفی هر باره استراماچونی بابت هرگونه مصاحبه با رسانه‌های ایتالیایی به این شک رسیده‌اند که این نفرات احتمالاً با توجه به شرایط استقلال به دنبال حاشیه‌سازی بیشترهستند. گویا در مورد رحمان رضایی برای باشگاه استقلال این شک به وجود آمده که ارتباط او با چند سال حضور در ایتالیا با رسانه‌های این کشور این امکان وجود دارد که از طریق یکی از نزدیکان سابق باشگاه و البته مدیر برنامه مشترک با استرا به انتقال اخبار مربوط به استراماچونی و برهم زدن تمرکز او نقش داشته‌اند. هرچند که در این بین کمترین شک باشگاه به رحمان رضایی است و بیشترین شبهه را در این خصوص به همان مسئول سابق دارند که با استفاده از ارتباط با مدیر برنامه استرا این شرایط را برای استراماچونی به وجود آورده است.


تازه ترین خبرها