جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2684 - 1394/05/25 -

 چه کسي نفت را سوزاند؟
 زامهران 7 دقيقه‌اي متولد شد 
نويسنده : بابک صميمي

 

 

 يک اشتباه از سوي عليرضا بيرانوند در دقيقه 32 ديدار نفت برابر سياه‌جامگان سبب شد تا بازيکني 23 ساله پاي به جغرافياي ليگ برتر ايران بگذارد. گلر نفتي‌ها در روزي که تيمش نياز به کسب 3 امتياز ديدار برابر نماينده فوتبال خراسان را داشت؛ در لحظه ياد شده به جاي ارسال سريع توپ ترجيح داد مهاجم ميزبان را درون محوطه جريمه در دريبل کند. در مقابل رضا عنايتي 39 ساله مثل جوانان 4-23 ساله عکس‌العمل نشان داد تا يک تکل ساده از سوي او تبديل به پاسي براي گل شود.

فرصت 7 دقيقه‌اي براي تولد دوباره

نام گلزن بازي سياه‌جامگان برابر نفت چندان براي فوتبالدوستان آشنا نيست؛ «فرزاد زامهران».

مهاجمي که سر جمع سابقه 7 دقيقه بازي در ليگ برتر را داشت که در ديدار برابر نفت وارد ترکيب اصلي ميزبان شد.

در واقع مهاجم 23 ساله مشهدي بعد از اينکه در دقايق پاياني ديدار برابر استقلال با نظر رسول خطيبي شانس بازي پيدا کرده بود، آنقدر در تمرينات تيمش خوب ظاهر شد که خود را به ترکيب اصلي سياه‌جامگان تحميل کرد. به اين ترتيب مهاجم تازه متولد شده نماينده دوم فوتبال خراسان در ليگ برتر در دقيقه 33 ديدار مقابل نفت عليرضا منصوريان از سختکوشي رضا عنايتي و تکل پاس مانند او نهايت بهره را برد تا از راه دور دروازه عليرضا بيرانوند را باز کند. به اين ترتيب خطيبي هم تا پايان بازي او را در زمين نگه داشت تا جمع دقايق تجربيات ليگ برتري زامهران به عدد 97 برسد.

تجربه 733 دقيقه‌اي

قابل تامل اينکه مرد 3 امتيازي ديدار سياه‌جامگان و نفت پيش از ديدار عصر پنجشنبه دو تيم تنها 726 دقيقه در ليگ آزادگان و 7 دقيقه‌ در ليگ برتر (برابر استقلال) بازي کرده بود. به عبارت ساده‌تر فرزاد تجربه چنداني نداشت و رسيدنش به گل در ليگ برتر پس از 33+733 دقيقه بازي در ليگ دسته اول و فصل جاري ليگ برتر عملکردي جالب توجه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir