جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2277 - 1392/12/03 -

 فصل براي سيد استقلال تمام شد؟!
 حـــركت منشوري رحمــــــتي در انزلي 


به نظر مي‌رسد حواشي بازي چهارشنبه استقلال- ملوان در انزلي تمام شدني نيست. باخت 4 بر2، درگيري لفظي بازيكنان با قلعه‌نويي، مصدوميت بيگ‌زاده، فحاشي به استقلالي‌ها و از اين دست اتفاقات كم بود، آبي‌پوشان حركت منشوري «سيدمهدي رحمتي» را كجاي دل‌شان مي‌گذارند؟ مهدي رحمتي كه بازيكني اخلاق‌مدار است و اكثر هفته‌ها پس از پايان بازي راهي مشهد مي‌شود در اقدامي عجيب وغيراخلاقي در واكنش به فحاشي مداوم وشديد انزلي چي ها ، از كوره در رفت و رو به جايگاه ويژه تماشاگران با دست اشاراتي داشته كه از اين بازيكن باتجربه دور از انتظار بود و طي 48 ساعت گذشته هجمه عظيمي عليه او راه انداخت.. اين حركات كه تصاويرش ظرف روزهاي پنجشنبه و جمعه گذشته به سرعت در فضاي مجازي منتشر و دست به دست شد را رو به سكويي انجام داده كه «سيروس محجوب» مالك باشگاه انزلي هم آنجا نشسته بود! او كه شخصا شاهد اين اتفاق بوده، از اين رفتار متعجب بود و گفته كه از رحمتي توقع نداشته چنين حركتي را انجام دهد. در همين چارچوب برخي سايت‌هاي اينترنتي سعي داشتند عنوان كنند كه رحمتي در آن عكس‌ها چنين كاري را انجام نداده و تصاوير منتشر شده فتوشاپي و ساختگي بوده است. اما وقتي اصل تصاوير به دست مان رسيد، نتوانستيم كتمان كنيم هرچند چاپ كامل آنها نيز ممكن نبود. حركت منشوري رحمتي توسط عكاسان رسانه‌ها در اختيار مسوولان باشگاه ملوان قرار گرفته... در همين راستا هم ناخدا غلامي سرپرست باشگاه ملوان گفته بود: «يكي از بازيكنان استقلال حركت زشتي را رو به هواداران ملوان انجام داد كه اصلا توقع آن را نداشتيم و اگر اين حركت در هر ورزشگاه ديگري غير از انزلي رخ داده بود با واكنش شديد هواداران آنجا مواجه مي‌شد اما طرفداران فهيم انزلي فقط براي آن بازيكن تاسف خوردند.» ناگفته نماند پيش از اين 2 بازيكن ديگر كه اتفاقا آنها هم سابقه پوشيدن پيراهن تيم‌ملي ايران را دارند، همين حركات را انجام داده بودند. عليرضا حقيقي در مصاف با شاهين بوشهر و محسن بنگر در بازي برابر سپاهان مشابه همين رفتار را انجام دادند و هر كدام با جرايم و محروميت‌هاي سنگيني مواجه شدند. اين دو هر يك به خاطر رفتارشان 3 جلسه از همراهي تيم‌شان محروم شدند و در صورت محروميت فصل براي او 30 بهمن تمام شده است. گرچه هميشه در چنين مواردي ابتدا حكم محروميت تا اطلاع ثانوي براي بازيكن خاطي صادر مي‌شود و پس از آن كميته انضباطي براي بررسي بيشتر و تعيين حكم دقيق تشكيل جلسه مي‌دهد. ناگفته نماند پيش از اين و در دو مورد مشخص، كميته انضباطي با استقلال مسامحه كامل از خود نشان داده است. اول ضربه آرنج آندرانيك به چشم سينا عشوري در بازي با ذوب‌آهن و ديگري فحاشي سياوش اكبرپور به احمد صالحي (داور بازي استقلال برابر سايپا) كه به رغم اثبات هر دو مورد در برنامه‌هاي تلويزيوني ،كميته انضباطي هيچ جريمه يا محروميتي در نظر نگرفتند. روز گذشته هم برخي بر اين اعتقاد بودند كه اين بار هم كميته انضباطي چشمش را روي حركت منشوري رحمتي خواهد بست!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir