جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2236 - 1392/10/08 -

 شوك بزرگ به استقلال كه لنگ جانشين جباري است
 آمدن هافبك برزيلي كنسل شد 
نويسنده : مهدي اسماعيل‌پور

 هافبك برزيلي كه قرار بود از برزيل به ايران بيايد و جاي مجتبي جباري را پر كند حضورش در استقلال منتفي شد. جذب اين بازيكن برزيلي نياز به پول نقد فراوان داشت اما حساب باشگاه استقلال اين روزها خالي است. آنقدر خالي كه براي پرداخت بدهي جي‌لويد ساموئل و راضي كردن پژمان منتظري براي ماندن هم پول ندارند. نيكومنش مدير برنامه او براي نهايي كردن قرارداد هافبك موردنظر امير قلعه‌نويي به برزيل رفته است. اما حضور اين بازيكن تنها در صورتي ممكن بود كه باشگاه استقلال مبلغ مورد نظر باشگاه برزيلي براي صدور رضايتنامه را پرداخت كند و 40درصد از مبلغ قرارداد خود بازيكن را هم نقد بپردازد. اما حساب باشگاه خالي است و پولي براي دادن به باشگاه و بازيكن برزيلي ندارند. امروز و فردا كردن مسوولان استقلال براي جور كردن پول هم به جايي نرسيد تا اينكه سرانجام حضور هافبك برزيلي كه از سطح فني خوبي برخوردار بود و كمي هم گران‌قيمت، قيد آمدن به ايران را زد. بعد از اين نيكومنش چند بازيكن ارزان‌قيمت‌تر و البته با سطح فني پايين‌تر را به باشگاه برزيل پيشنهاد داد. فيلم بازي برزيلي‌ها توسط كادر فني استقلال تماشا شد و سرانجام يك نفرشان به تاييد امير قلعه‌نويي و منصور پورحيدري رسيد. حالا نيكومنش ماموريت تازه‌اي پيدا كرده است و قرار است يك ‌بازيكن ديگر را براي استقلال به ايران بياورد اما هيچ بعيد نيست حضور اين برزيلي جديد هم منتفي شود. حساب باشگاه استقلال خالي است و بدون پول هم نمي‌‌توان بازيكن باكيفيت خارجي خريد. فتح‌ا...زاده اين روزها در تلاش است تا از يك طريقي پول جور كند و خرج بازيكن برزيلي كند اما تا به امروز او ناموفق بوده است. جدايي پژمان منتظري هم مشكلات را دوچندان كرده است. فتح‌ا...زاده در تلاش است تا مقداري پول جور كرده و به پژمان بدهد تا شايد او را از رفتن منصرف كند. به هر حال هافبك برزيلي كه كادر فني حسابي از توانايي‌هاي او تعريف و تمجيد مي‌كردند و قرار بود جاي خالي جباري را پر كند، منتفي است و قرار است يك بازيكن ديگر با كيفيت فني پايين‌تر و قيمت ارزان‌تر بيايد كه آمدن او هم قطعي نيست. به نظر مي‌رسد قلعه‌نويي براي برطرف كردن مشكلات خط هافبكش فقط بايد روي سامان باصفا حساب باز كند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir