جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1222 - 1389/02/25 -

 در ويلاي لواسان هدايتي OK شد
 كاظمي و اكبرپور دراستيل‌آذين 89 
نويسنده : الينا مدني

پرواز ساعت 9 صبح گروه اول كاروان استقلال از رياض هنوز در فرودگاه امام‌خميني(ره) به زمين ننشسته بود كه تماس‌ها با تلفن همراه دو تن از مسافران اين پرواز شروع شد. گرچه اين دو نفر پيش از رسيدن به تهران تصميم خود براي ديدار با رييس هيات مديره باشگاه استيل‌آذين را گرفته بودند اما باز هم به محض ورود حسين كاظمي و سياوش اكبرپور به تهران قرارهاي پنجشنبه شب‌شان با حسين هدايتي OK شد. حسين و سياوش كه از مدت‌ها پيش مدنظر گروه نقل و انتقال باشگاه استيل‌آذين بودند سرانجام در آخرين لحظات برگزاري مراسم سوگواري حضرت فاطمه(س) در ويلاي لواسان حسين هدايتي خودشان را به اين مكان رسانده و ضمن حضور در اين مراسم پس از پايان آن دقايقي به صورت اختصاصي با هدايتي به گفت‌وگو پرداختند. آنچه از محتواي اين جلسه دوستانه در يكي از شب‌هاي فاطميه به دستمان رسيده چيزي جز توافقات اوليه اين دو استقلالي با رييس هيات مديره و در واقع مالك باشگاه خصوصي استيل‌آذين نبود. ناگفته نماند پيش از اين بحث به خدمت‌گيري وحيد طالب‌لو هم از سوي باشگاه استيل‌آذين مطرح شده بود كه با توجه به نفرات حاضر در اين پست در تيم استيل‌آذين احتمال آن بسيار زياد است. در مورد سياوش اكبرپور نيز چنين بحثي قابل تعمق و تامل است اما از آنجا كه مطمئن هستيم كار انتقال آندرانيك تيموريان به باشگاه استيل‌آذين تمام شده است. حضور حسين كاظمي به عنوان هافبك دفاعي در اين تيم با علامت سوال مواجه مي‌شود. با اين همه به اين نكته هم بايد پرداخت كه قراردادهاي هر دو اين بازيكنان (به علاوه طالب‌لو) با استقلال تمام شده است و با توجه به اين ديدار و توافقات صورت گرفته بعيد نيست اين دو استقلالي فصل بعد سر از استيل‌آذين درآورند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir