جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1128 - 1388/10/15 -

 مدارك اسپانسر فسخ شده عليه ادعاي پرسپوليس
 شاكي پرونده ما هستيم يك ريال هم كميسيون نداديم 
نويسنده : احسان هاشمي

پس از چاپ گزارش ديروز روزنامه گل در مورد ابهامات قرارداد باشگاه پرسپوليس و شركت «به‌گل» بود كه حرف و حديث‌هاي زيادي در اين مورد به وجود آمد.
عادل عظيمي وكيل شركت «به‌گل» در تماسي كه ديروز با روزنامه گل داشت ضمن تكذيب كردن صحبت‌هاي شكري معاون حقوقي پرسپوليس در مورد ابهامات به‌گل به اين باشگاه گفت: «ضمن احترامي كه براي باشگاه پرسپوليس و آقاي شكري قايل هستم بايد بگويم چنين ادعايي صحت ندارد. باشگاه پرسپوليس تعهداتي نسبت به شركت به‌گل داشته كه انجام نداده. بارها در مورد مفاد قرارداد به باشگاه پرسپوليس هشدار داديم و از آنها خواستيم تا همانند مفاد قرارداد، نام به‌گل در هفت قسمت از وسايل و البسه پرسپوليس حك شود. دوم آبان ماه بود كه ما نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس ارسال كرديم و از آنها در مورد عمل نكردن به تعهداتشان توضيحاتي خواستيم ولي مسوولان باشگاه به هيچ كدام از نامه‌ها، تلفن‌ها و حتي شكايت ما توجهي نكردند. آقاي كاشاني در گفت‌وگويي اعلام كرده كه قرارداد با به‌گل به سود باشگاه پرسپوليس نيست و پس از آن بود كه ايشان تصميمات جديدي گرفتند.»
عظيمي با توجه به قرارداد جديد باشگاه پرسپوليس با شهرداري صحبت‌هاي جالبي مي‌كند و اعتقاد دارد كه با توجه به اين موضوع باشگاه پرسپوليس مرتكب خيانت در امانت شده است: «ما در قرارداد با باشگاه پرسپوليس بندي داشتيم براي حل اختلافات و قرار شد تا پس از مذاكره براي فسخ قرارداد تصميم‌گيري شود. اما باشگاه پرسپوليس چنين عملي را انجام نداد و بدون اينكه ما در جريان باشيم قرارداد جدي را با شهرداري امضا كرد. قرارداد ما برخلاف آنچه كه در بندهاي آن آمده بود، يك‌طرفه فسخ شد و باشگاه پرسپوليس بدون اينكه چك‌هاي ما را پس بدهد كارش را با اسپانسر جديد آغاز كرد. ما به دليل اين اتفاقات از باشگاه پرسپوليس شكايت كرديم ولي مسوولان باشگاه حتي در جلسه بازپرسي هم شركت نكردند. البته ما جلوي چك‌ها را بسته‌ايم و حالا تعهدي براي پرداخت چك‌ها نداريم. ما در حالي با پرسپوليس قرارداد بستيم كه اين تيم تا هفته ششم اسپانسر نداشته. درخواست فسخ قرارداد هم از سوي ما بود چون پرسپوليسي‌ها به توافقاتشان عمل نكردند.»در حالي كه شكري، معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در مورد ماجراي دلالي و پرداخت مبلغ 150ميليون تومان به واسطه، صحبت كرده بود، نماينده شركت به‌گل نظر ديگري دارد: «در قرارداد با پرسپوليس ما به كسي كميسيون نداديم. در حالي كه آقايان مي‌گفتند ما حق دلالي پرداخته‌ايم، چنين اتفاقي نيفتاده. ما براي مبلغ يك ميليارد و 250ميليون تومان به باشگاه پرسپوليس چك داده‌ايم و اگر پولي پرداخت شده از طرف آنها بوده است.»از عظيمي در مورد شايعه قرارداد پرسود به‌گل با باشگاه پرسپوليس پرسيديم و اينكه چطور مديران وقت باشگاه حاضر شده‌اند چك‌هاي مربوط به سال 1389 را دريافت كنند. وكيل شركت به‌گل در اين مورد مي‌گويد: «طبيعتا هر كسي به دنبال منافع خودش است. وقتي مسوولان پرسپوليس حاضر شدند چنين قراردادي را با ما ببندند، ما هم قبول كرديم. جدا از اينها پرسپوليسي‌ها به تعهداتشان عمل نكردند و باز هم ما متضرر شديم. البته من معتقدم كه قرارداد ما با پرسپوليس به سود اين باشگاه بوده و ما به احترام پرسپوليس شرط و شروط نگذاشتيم و چشم بسته اين قرارداد را امضا كرديم.»
در حالي كه صحبت‌هاي زيادي در مورد قراردادهاي پرابهام باشگاه پرسپوليس در زمان مديران قبلي مي‌شود، ديروز در چندين نوبت با مسوولان باشگاه پرسپوليس تماس گرفتيم تا نظر آنها در مورد صحبت‌هاي نماينده شركت به‌گل و عدم حضورشان در جلسه بازپرسي را جويا شويم ولي نكته عجيب اين بود كه پرسپوليسي‌ها هيچ پاسخي در اين مورد نداشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir