جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 952 - 1388/03/06 -


نيكبخت، مرد اول تيترها


 نيكبخت، مرد اول تيترها 

مرور مطبوعات ورزشي ديروز را از دنياي فوتبال آغاز مي‌كنيم. جايي كه نقل‌قول جالبي از علي كفاشيان تبديل به تيتر يك شده است: «ايران – آمريكا ok شد» براي توضيح اين تيتر بايد به عبارت بالاي آن مراجعه كنيم: «مذاكره رو در روي رييس فدراسيون فوتبال آمريكا با كفاشيان، نبي و عظيم‌زاده در كوالالامپور» دنياي فوتبال براي انعكاس اوضاع نا به سامان تيم سرخپوش، از تيتر «پرسپوليس در اتاق گاز» استفاده كرده است. از ديگر تيترهاي اين روزنامه مي‌توانيم به «مسلمان، اولين اخراجي تيم اميد»، «دوئل ادامه‌دار واعظ و امير» و «كركره «دوربين نود» پايين آمد؟» اشاره كنيم.
خبر ورزشي براي تيتر يك خودش، از حمايت مديران سازمان از پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا، سوژه گرفته است: «ديدار شبانه علي‌آبادي با سرخپوشان». خبري‌ها همچنين از «آشتي‌كنان موقتي در حضور رييس سازمان» خبر دادند كه در توضيح آن نوشته شده: «درگيري شديد نيكبخت با انصاري‌فرد در باشگاه» نقل قولي از رحمان رضايي هم بخشي از جلد اين روزنامه را به خود اختصاص داده است: «كناره‌گيري كردم تا همه را راضي نگه دارم».
روزنامه 90، بدون هيچ مقدمه‌اي بر سر اصل قضيه رفت و در عنوان اول ديروزش حمله نيكبخت به انصاري‌فرد را رسانه‌اي كرده است: «تو مدير نيستي!». پنج فريم از عكس‌هاي علي نيكبخت، عكس اول اين روزنامه را تشكيل داده و تحت عنوان «ادامه خودزني در آستانه بازي با بنيادكار»، چنين تيتر زده است: «درگيري نيكبخت با انصاري‌فرد» از ديگر تيرهاي اين روزنامه مي‌توانيم به نقل قولي از قطبي: «چرا محروميت؟ من اجازه دادم بروند» و «محروميت براي شوخي بي‌شرمانه» كه به‌زعم خبري‌ها «اتفاق عجيب در ليگ آزادگان» بوده است، اشاره كنيم. البرز ورزشي هم با چاپ عكس بزرگي از عليرضا نيكبخت‌واحدي، در تيتر اولش دعواي ستاره افول كرده قرمزها با مديرعامل باشگاه‌شان را ريشه‌يابي كرده است: «رد پاي حسين هدايتي در بلواي پرسپوليس» البرزي‌ها اين دعوا را به دواپيزوديك سناريو تشبيه كرده‌اند: «اپيزود اول: صبح ديروز، يقه‌گيري علي كريمي و محمود خوردبين» و «اپيزود دوم: عصر ديروز، درگيري نيكبخت با انصاري‌فرد!» آنها براي استقبال از بازي دوستانه تيم ملي از تيتر «يك ورزشگاه پر از تماشاگرم آرزوست» استفاده كرده بودند. 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir