جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

    آرشیو صورتک 
   سال :       ماه :    
حاجی حاجی حاجی... !

0/0/0 تاریخ:
نویسنده

حاجی دیگر آن حاجی سابق نیست. جمله‌هایش و ادبیاتش هم دیگر آن ادبیات ملایم و لطیف سابق نیست. کسی که در جمله‌هایش فقط از واژه‌هایی مثل «سیب سرخ»، «دارا و سارا!»، «کبوترهای خسته» و این قبیل ترکیب‌ها استفاده می‌کرد، حالا بیایید ببینید چه جملات خشنی می‌سازد! حاجی برای جلوگیری از بروز هرگونه حاشیه‌ای، خطاب به حاشیه‌سازان گفت: «اگر آن غول خفته بخواهد بار دیگر حرکت کند و نفس افعی خود را به استقلال نزدیک کند این بار گردنش را می‌شکنیم!»
امیدواریم حساب کار دستتان آمده باشد و سعی نکنید حاجی را امتحان کنید. آنکه غول خفته بود و نفس افعی داشت، گردنش شکسته شد، من و شما که جای خود داریم لابد! حالا یعنی واقعا این همه خشونت لازم بود حاجی؟ پای حیوانات عصبی مزاج را چرا وسط می‌کشی؟ گول هیکل ما را خوردی؟!


ادامه کل کل

0/0/0 تاریخ:
نویسنده

علی فتح‌ا...زاده ظاهرا بد‌جوری کل کل داریوش مصطفوی را جدی گرفته است و تا روزی یکبار برای جمله داریوش‌خان که گفته بود: «استقلال را با چهار گل شکست می‌دهیم.» جوابیه نفرستد، آرام نمی‌شود. آخرین اظهار‌نظر فتح‌ا...زاده هم بی‌شباهت به قبلی‌ها نیست: «به احتمال زیاد منظور مصطفوی از چهار گل به استقلال زدن چهار توپ به تیر دروازه ما بوده است، اما ما دو گل به درون دروازه آنها می‌زنیم!»
البته داریوش داستان ما هم بیکار نخواهد نشست و به زودی اعلام خواهد کرد: «ما خیلی هم به درون‌تر(!) دروازه شما می‌زنیم!»
- «نه، نه، نه! شما هرچی بزنید می‌خوره به تیرک، ما هرچی بزنیم نمی‌خوره به تیرک. دیدی ما برنده می‌شیم؟! تازه، ما شب‌ها با لباس ورزشی می‌خوابیم... دلت آب!»
- «شما که خوابیدین، توپ‌ها رو از تیرک درمی‌آریم، می‌زنیم توی داخل درون دروازه!! ما بردیم.. ما بردیم!»


نامه علی آقا

0/0/0 تاریخ:
نویسنده

اگر لغو بازی‌های دوستانه در هر زمانی غیراز ریاست علی کفاشیان پیش می‌آمد حتما به مشکل برمی‌خوردیم اما خوشبختانه با داشتن مدیر کارآمدی چون علی کفاشیان نه تنها لغو دیدارهای دوستانه هیچ لطمه‌ای به تیم‌ملی نمی‌زند، بلکه این امید از سوی رییس در دل‌های میلیون‌ها عاشق فوتبال زنده می‌شود که بالاخره ما هم می‌توانیم از یک کشوری به فیفا شکایت کنیم و به این روش تیم را آماده حضور در میادین کنیم!

 
حالا درست است که هیچ قراردادی بین ما و مصر برای برگزاری یک دیدار دوستانه وجود ندارد، اما قرارداد که ملاک نیست، آدم باید دلش صاف باشد! حالا که هیچ نوشته‌ای برای پیگیری شکایت در فیفا وجود ندارد، کفاشیان از یک شگرد خاص استفاده خواهد کرد و در دادگاه به طرف مصری خواهد گفت: «جون مادرت تو نگفتی ما با شما بازی می‌کنیم؟! مرگ من نگفتی؟ این تن بمیره...!»


محسن بی زانو

0/0/0 تاریخ:
احسان پیربرناش نویسنده

از تمامی فوتبالیست‌های عزیزی که به هر نحوی زانو دارند تقاضا می‌کنیم تا اطلاع ثانوی با زانو جلوی چشم محسن خلیلی آفتابی نشوند، چرا که محسن با دیدن زانوی شما اذیت می‌شود.
با‌توجه به مصدومیت این بازیکن و نرسیدن او به داربی رفت، هواداران پرسپولیس این‌بار نمی‌توانند به شعار «محسن رفت و برگشت!» دل خوش کنند و از آنجا که خلیلی قول داده در دور برگشت از خجالت آبی‌پوشان دربیاید، تا اطلاع ثانوی از شعار «محسن برگشت برگشت!» استفاده کنید.
بنده خدا محسن این روزها حال و روز خوشی ندارد و زانو که می‌بیند، دهنش آب می‌افتد و دلش زانو می‌خواهد! عزیزان فوتبالیست اگر لطف کنند و تا یک مدت جلوی محسن لااقل از زانوهایشان استفاده نکنند، به لحاظ روحی و روانی کمک بسیاری به او کرده‌اند. یک مدت از آرنج خود استفاده کنید تا هم محسن نگوید «با زانو؟!» و هم اینکه آرنج نیز بتواند خودی نشان بدهد و اسم در کند! 
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir