جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 از مهلت برانکو 10 روز گذشت اما خبري نشد
 دست پروفسور در پوست گردو! 
نويسنده : حامد جيرودي

 

 

با اينکه 10 روز از فرصت 24 ساعته‌اي که سرمربي پرسپوليس به مسوولان اين باشگاه براي جذب بازيکنان مورد نظرش داد اما هنوز اين اتفاق نيفتاده است!

برانکو ايوانکوويچ روز يکشنبه 23 خرداد ماه در اولين نشست خبري خود براي فصل جديد فوتبال ايران که در ورزشگاه شهيد کاظمي برگزار شد، اعلام کرد: «انتظاري که بنده از باشگاه دارم اين است که بقيه کاستي‌ها درجهت جذب بازيکن، طي 24 ساعت آينده انجام شود و هرچه سريع‌تر تيم را ببنديم و کار اصلي خود را آغاز کنيم.»

سرمربي پرسپوليس در آن جلسه عنوان کرد: «از ليست شش نفره‌اي که ما براي ليگ برتر نياز داشتيم تا بازيکن بگيريم اين ليست تکميل شده و چند بازيکن جوان هم براي تست به تمرينات خواهند آمد که تکليف اين موضوع نيز طي يک هفته تا 10 روز آينده مشخص خواهد شد. ما حسيني، بيرانوند، اميري، انصاري و علوان‌زاده که يک بازيکن جوان است را جذب کرديم و درويش وند نيز به جاي قديمي‌پور به پرسپوليس اضافه شده است. او دروازه‌بان تيم ملي جوانان است و اميدوارم مساله عاليشاه و کمنداني هم حل شود. ضمن اينکه پرسپوليس جاي جذب سه بازيکن خارجي را دارد.»

مساله عاليشاه که حل شد و او قرارداد خود را با پرسپوليس به مدت يک فصل ديگر تمديد کرد اما کمنداني از جمع سرخپوشان جدا شد تا فصل آينده را در مشهد و در پديده بازي کند.

در آن جلسه برانکو نسبت به اينکه عليرضا منصوريان به دنبال کنعاني‌زادگان است، چنين واکنشي داشت: «کنعاني‌زادگان بازيکن ماست نمي‌دانم چرا او را مي‌خواهند؟! من هم بازيکنان زيادي را مي‌خواهم اما نمي‌توانم همه آنها را جذب کنم.» به اين ترتيب، برانکو نشان داده بود که روي کنعاني زادگان براي فصل بعد حساب باز کرده است اما اين مدافع جوان و ملي پوش، زماني که اعلام شد بازيکن آزاد است، راهي استقلال شد تا فصل آينده براي تيم رقيب بازي کند. به اين ترتيب، برانکو يکي از مدافعاني که براي دفاع مياني رويش حساب باز کرده بود را از دست داد تا پرسپوليسي‌ها به دنبال جذب مدافع مياني باشند.

در اين شرايط، مذاکرات باشگاه با لوکا ماريچ مدافع مورد اطمينان برانکو در فصل گذشته براي تمديد قراردادش با پرسپولس به نتيجه نرسيد تا اينکه خبر رسيد که آنتوني گولج مدافع کروات – استراليايي مدنظر باشگاه پرسپوليس بعد از مذاکره با مسوولان اين باشگاه به توافق اوليه رسيده است.

پرسپوليس در اين مدت به شدت به دنبال جذب کاوه رضايي مهاجم فصل گذشته ذوب آهن هم بود تا او را جايگزين مهدي طارمي که مي‌خواهد فصل آينده راهي ليگ يونان شود، کند اما رضايي به استقلال پيوست تا پرسپوليس همچنان مهاجم هدف خود را پيدا نکرده باشد. البته در اين يکي، دو روز خبرهايي مبني بر مذاکرده حسين هدايتي با طارمي هم شنيده شده تا شايد او راضي به بازگشت به جمع سرخپوشان شود.

اما در حالي که گفته مي‌شد پرسپوليس در پي جذب يک مدافع چپ است تا در صورت لزوم محمد انصاري از اين پست به دفاع وسط منتقل شود، حالا رامين رضاييان هم در تمرينات پرسپوليس شرکت نمي کند و براي همين برانکو از اين مساله بسيار ناراحت است، اعلام کرده که هنوز براي فصل آينده با اين تيم به توافق نرسيده تا وضعيت اين مدافع ملي پوش در هاله‌اي از ابهام فرو برود. اين در شرايطي است باشگاه ملوان هم اعلام کرده حسين ماهيني تا مرداد ماه و تا دو هفته بعد از شروع ليگ برتر سرباز است وبايد در تمرينات انزلي چي‌ها شرکت کند تا به اين ترتيب دفاع راست هم به يک معضل جديد براي برانکو تبديل شود!

حالا بايد ديد مسوولان پرسپوليس و هدايتي که اعلام کرده اند خريدهاي جديد در راهند، به وعده خود عمل مي‌کنند و بازيکنان مورد نظر سرمربي شان را جذب مي‌کنند يا دست برانکو در پوست گردو مي‌ماند!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir