جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 برانکو: وقتي نام پروين و کريمي مي‌آيد، همه بايد خبردار بايستند 

 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد وقتي نام پروين، کريمي و خداداد مي‌آيد، همه بايد خبردار بايستند .

برانکو ايوانکوويچ در پايان تمرين تيم پرسپوليس در خصوص وضعيت تيمش گفت: «از کار بازيکنان راضي‌ام شرايط خوبي براي کار داريم. آنچه مهم است اينکه شرايط را براي بازيکنان براي کار فراهم کنيم و بتوانيم مقابل اين همه هوادار پرشور که براي حمايت از ما آمدند خوب تمرين کنيم. آنها نشان مي‌دهند که بهترين هوادار هستند و بايد بدانند که طاهري، مديريت باشگاه و من تلاش مي‌کنيم که تيمي بهتر تشکيل بدهيم و هميشه همه چيز دلخواه نيست. نوراللهي از مچ پا ديروز مصدوم شد و اميري هم ديروز و امروز مرخصي است چون تب داشت.»

برانکو در مورد وضعيت رامين رضاييان نيز گفت: «نمي‌دانم چه اتفاقي براي رضاييان رخ داده است که در تمرين تيم ما شرکت نمي‌کند.»

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه با رضاييان برخورد خواهد شد يا نه گفت: «بله، رضاييان را به کميته انضباطي باشگاه معرفي مي‌کنيم. تا جايي که من مي‌دانم او بازيکن ماست و نمي‌دانم چرا سر تمرين نمي‌آيد. مدت قراردادش را از باشگاه بپرسيد اما او بازيکن تيم ماست.»برانکو در مورد اينکه کي‌روش خواستار عذرخواهي او شده است، گفت: «من ديروز حرفم را زدم. در محيط متفاوتي تربيت شدم و محيطي که به ديگران احترام مي‌گذارد و پر از عشق و تحمل است و به چنين مسايلي جواب نمي‌دهم. خودم را مشغول ديگران نمي‌کنم و مشغول کار خودم هستم.»

برانکو در مورد احتمال بازگشت مهرداد کفشگري به پرسپوليس گفت: «اولين بار است که اين مساله را مي‌شنوم و مهرداد بازيکن خوبي است بدشانسي اوست که کمال کاميابي‌نيا در پست اوست و نوراللهي هم ملي‌پوش بود و به همين دليل تعداد بازي‌هايش در تيم ما کمتر بود. بايد اين مساله را بررسي کنيم.»

سرمربي پرسپوليس در مورد نداشتن مهاجم گفت: «وحيد اميري را در اين پست داريم. او در نفت در خط حمله بود و در جناح چپ هم بازي مي‌کرد. عاليشاه هم دومين مهاجم ماست.»

برانکو در مورد جذب ستاره هاي ديگر گفت: «اگر خوب سوال‌تان را متوجه شده باشم يعني اينکه سيد جلال حسيني و وحيد اميري، ساسان انصاري بازيکنان بدي هستند؟»

برانکو در مورد جذب مهاجم گفت: «خريد مهاجم ساده نيست و تلاش مي‌کنيم مهاجمي با کيفيت بخريم. اگر تشخيص بدهيم بازيکني با کيفيت است خريداري مي‌کنيم. قبل از هرچيز بايد بازيکن دفاعي بگيريم.»

برانکودر مورد مدافع جديد پرسپوليس گفت: «مي‌دانم او در ليگ قهرمانان آسيا و مولداوي بازي کرده است و بازيکني است که براي قهرماني آموزش داده شده است و در دو پست مي‌تواند بازي کند هم در دفاع وسط و هم در دفاع چپ.»

برانکو در مورد اظهارات خداداد عزيزي و اينکه حق را به او داده گفت: «آقاي خداداد و علي کريمي و علي پروين اين حرف‌ها را زده‌اند و هنوز گل خداداد به استراليا در ذهنم هست. وقتي اسم علي پروين و علي کريمي مي‌آيد همه بايد خبردار بايستند چون بازيکنان و مربيان بزرگي هستند. در مورد علي پروين اصلا نبايد حرفي بزنيم.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir