جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 حمله جديد کارلوس به سرمربي پرسپوليس
 کي‌روش: برانکو منافع ملي ما را منفجر کرد! 

 

 

کارلوس کي‌روش که در روزهاي اخير و پس از لغو شدن اردوي تدارکاتي تيم ملي، درگيري لفظي با سرمربي پرسپوليسي‌ها پيدا كرده، بازهم بيانيه‌اي جديد تنظيم کرد و در آن گفته برانکو ايوانکوويچ مردم ايران را گمراه کرده است و بنابراين بايد از آنها عذرخواهي کند.

کي‌روش در بيانيه جديد خود آورده است:

«دوستان عزيزم، همان طور که اخيرا همه متوجه شده ايد، آقاي برانکو در ايفمارک که يکي از ساختمان‌هاي رسمي فدراسيون فوتبال است، حضور يافت. آقاي برانکو بدون آن که از برخي اطلاعات مطلع باشد با رسانه‌ها صحبت کرد و اتهامات بي اساس و سنگيني را وارد کرد. در آن مکان، آقاي برانکو ترجيح داد سنگ پرت کند و پس از آن دستانش را پنهان کرد. با توجه به شناختي که از او به عنوان يک جنتلمن داشتيم فقط مي‌توانستيم نا اميد و شگفت زده شويم.آقاي برانکو از سر نا آگاهي يا عناد تصميم گرفت تمام ايرانيان را در مورد تست‌هاي پزشکي بازيکنان گمراه کند. جدا از آن، آقاي برانکو سعي کرد مرا در مقابل تمامي باشگاه‌هاي ايران قرار دهد و وانمود کند که من در مسابقات ليگ، منافع يا تاثيري دارم. در نهايت آقاي برانکو همچنين تصميم گرفت تا سردسته گروهي باشد که با تمامي توافقات، مخالفت مي‌کنند. او به بازيکنان تيم ملي اجازه نداد تا در کمپ تيم ملي حضور يابند و در تمرينات کليدي براي آماده سازي جام جهاني شرکت کنند.

تمايل دارم تا از تمامي مردم ايران درخواست کنم که نسبت به اين کمپين گمراه کننده هوشيار باشند. براي آن که بتوان به خوبي از کار تيم ملي و پيشرفت بازيکنان ملي پوش دفاع کرد، بايد تعصب و عِرق ملي وجود داشته باشد. اشتباه نکنيد! براي آماده‌سازي مناسب تيم ملي يک نقشه مناسب وجود دارد و در اين برنامه‌ها به تمامي باشگاه‌ها و بازيکنان احترام مي‌گذاريم. مسير حرفه‌اي ما و احترام به تمامي باشگاه‌ها و هواداران ايراني به ما اجازه نمي‌دهد که کاري غير از اين را انجام دهيم.با اين وجود، حقيقت اين است که پس از حرف‌هاي آقاي برانکو، تمامي برنامه‌هاي تيم ملي ايران که توسط رييس فدراسيون، هيات رييسه و سازمان ليگ تعيين شده بود، لغو شد. اين مساله به صورت جدي آماده‌سازي ما براي جام جهاني را به خطر مي‌اندازد.

آقاي برانکو به اندازه کافي زمان خواهد داشت که به تمامي هواداران ايراني (شامل هواداران بي نظير پرسپوليس) در مورد روش حمايتش از فوتبال ايران توضيح بدهد. آقاي برانکو همچنين زمان کافي خواهد داشت تا از رييس فدراسيون، هيات رييسه و سازمان ليگ و تمامي هواداران (شامل هواداران پرسپوليس) به خاطر حرف‌هاي نامناسب و گمراه کننده‌اش عذرخواهي کند.

تا آن زمان تلاشمان را خواهيم کرد تا در فدراسيون فوتبال با همديگر اين مساله را درک کنيم که چطور ممکن است يک نفر مي‌تواند تمامي منافع ملي را منفجر کند.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir