جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 هدف‌مان كسب سهميه آسياست اما...
 نصرتي: مي‌توانيم امسال دنبالقهرماني باشيم 

 

محمد نصرتي مدافع گسترش فولاد تبريز معتقد است كه تيمش در اين فصل براي قهرماني آسيا تلاش مي‌كند اما بعيد نيست كه شانس قهرماني هم داشته باشند؛ چرا كه استقلال صنعتي فصل قبل با يك عده بازيكن كم‌ نام و نشان و هزينه كم، توانست قهرمان شود و اين انگيزه را به بقيه تيم‌ها داد تا براي قهرماني تلاش كنند.

از عملكرد گسترش فولاد در نقل و انتقالات راضي هستي؟

باشگاه ما امسال يك مقدار وسواس به خرج داده و با وسواس و دقت خاصي بازيكن گرفته است. تا الان خسوس، خلعتبري، مسعود ابراهيم‌زاده و بابك حاتمي را گرفته‌ايم. اسكلت تيم حفظ شده و دنبال يك مهاجم و يك بازيكن پشت مهاجم هستند. فعلا در نقل و انتقالات خوب عمل كرده‌اند و ببينيم در آينده چه مي‌شود.

تكليف خودت با گسترش چه شد؟

همان‌طور كه مسوولان باشگاه و كمالوند گفته‌اند، اگر شرايطم براي ابتداي فصل مهيا شود كه قرارداد مي‌بندم و كارم را شروع مي‌كنم اما اگر به اول فصل نرسم بازيكن آزاد مي‌شوم و از هفته سوم يا چهارم به تيم اضافه مي‌شوم. در هر صورت در هر شرايطي امسال با گسترش هستم.

گسترش امسال چه هدفي را در ليگ برتر دنبال مي‌كند؟

پارسال هدف‌گذاري باشگاه اين بود كه در ميانه جدول باشيم و به هدف‌مان هم رسيديم. امسال هم دنبال سهميه آسيا هستيم و ان‌شاءا... بتوانيم موفق باشيم.

تبريز گنجايش حضور 3 تيم در ليگ برتر را دارد؟

بله، قطعا دارد؛ چون امكانات خوب، شرايط آب و هوايي خوب و تماشاگران خوبي در تبريز هستند و مي‌تواند 3 تيم در ليگ برتر داشته باشد.

امسال در تبريز شما 2 داربي خواهيد داشت. اين مساله به جذابيت بيشتر فوتبال در تبريز كمك نمي‌كند؟

البته اينجا مثل بقيه جاها نيست؛ چون خودشان يك شعاري دارند كه مي‌گويد تيم‌هاي تبريزي هيچ تفاوتي با هم ندارند. از قديم هم ماشين‌سازي و تراكتورسازي رقابت خاصي با هم داشته‌اند و گسترش زياد رقابت ندارد اما حضور سه تيم از تبريز در ليگ برتر، باعث جذابيت بيشتر فوتبال در اين شهر مي‌شود.

گسترش براي كسب سهيمه آسيا چه چيزي نياز دارد؟

فكر مي‌كنم اگر هواداران بهتر حمايت كنند قطعا گسترش فولاد، پتانسيل كسب سهميه آسيا را دارد. گسترش نسبت به بقيه تيم‌ها كمتر تماشاگر دارد و اگر بيشتر از اين تيم حمايت كنند، مي‌تواند سهميه آسيا را بگيرد و نماينده خوبي براي ايران در اين رقابت‌ها باشد. به نظرم ما فاكتورهاي لازم براي رفتن به آسيا را داريم.

امسال به قهرماني فكر نمي‌كنيد؟

با اتفاقاتي كه فصل قبل افتاد و استقلال صنعتي قهرمان شد، هيچ چيزي دست نيافتني نيست. استقلال صنعتي به همه تيم‌ها انگيزه داد وقتي تيمي با يك هزينه كم و يك عده جوان قهرمان مي‌شود، يعني بقيه هم مي‌توانند چنين كاري بكنند. ما هم مي‌توانيم امسال دنبال قهرماني باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir