جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 جز خوبي چيزي در اصفهان نديدم كه دلگير باشم
 فنايي: مظاهري به پيشرفت خودش فكر كند نه جدايي من 
 بحث من مديريت خوب آذري بود اما حرف‌هايم بد منتقل شد

 

 

داوود فنايي هر چند از ذوب‌آهن جدا شده اما از خاطرات خوب اين تيم و كار بلدي مديريت باشگاه و محبت هواداران و مردم اصفهان صحبت مي‌كند. كاري كه كمتر در فوتبال ايران ديده‌ايم اما جالب است كه فنايي جز خوبي حرف ديگري از ذوب‌آهن نزد.

در مورد جدايي‌ات از ذوب‌آهن صحبت مي‌كني؟

جدايي من از ذوب‌آهن بيشتر تصميم مديريتي بود. من هم آدم حرفه‌اي هستم و به تصميم باشگاه و مديريت آن احترام مي‌گذارم و هيچ مشكلي با اين قضيه ندارم.

از يحيي گل‌محمدي توقع نداشتي تو را حمايت كند؟

از وقتي كار مربيگري را شروع كردم، توقعي از كسي نداشته‌ام و مشكلي هم با يحيي ندارم. فقط انتظار داشتم اين موضوع را زودتر به من بگويند و حتي بعد از فينال جام‌حذفي هم به سعيد آذري گفتم كه دو سال سخت را در اصفهان داشتم؛ دور از خانواده‌ام بودم؛ اجازه بدهيد جدا شوم چون مي‌خواهم تهران باشم. گفته بودم كه نمي‌خواهم در اصفهان باشم و بهتر بود همان شب به من مي‌گفتند، چون پيشنهاد تهراني داشتم.

رشيد مظاهري هم از جدايي تو خيلي ناراحت شد و حتي درخواست رضايتنامه از ذوب‌آهن كرده است. براي رشيد چه صحبتي داري؟

امثال رشيد مظاهري در ذوب‌آهن بزرگ شده‌اند و نبايد منكر زحماتي كه ذوب‌آهن براي محمدرشيد كشيده بشويم. ما شرايط خوبي در ذوب‌آهن داشتيم و زمينه براي پيشرفت، مهيا بود. رشيد فقط به اهدافش فكر كند و به موفقيت ذوب‌آهن و آينده فوتبالي‌اش. جدايي من نبايد مانع پيشرفت محمدرشيد شود و نبايد لطمه بخورد. از محمدرشيد مي‌خواهم براي ذوب‌آهن سر بدهد چون در آنجا رشد كرده است.

گويا در مصاحبه‌اي با يكي از سايت‌ها از آذري‌ حسابي انتقاد كرده بودي؟

اصلا چنين چيزي نبود اما آقاي آذري ناراحت شده بود. بحث من اين بود كه آذري مدير خوبي است و فقط از مدير بودن او گفته بودم؛ اما حرف‌هاي من بد منتقل شده بود و احساس مي‌كردم آذري از من ناراحت شده است. من بحثم مديريت خوب آذري بود. الان هم از ذوب‌آهن جدا شده‌ام و از تمام كساني كه اين دو سال با آنها كار كردم، تشكر مي‌كنم. روزهاي خوبي با ذوب‌آهن داشتم و آرزوي موفقيت براي اين تيم دارم. ذوب‌آهن بدون من يا با من، راهش را ادامه مي‌دهد و آرزويم قهرماني آسيا براي ذوب‌آهن است.

برخورد مردم اصفهان و هواداران ذوب‌آهن در اين مدت چطور بود؟

خيلي خوب بودند. من در اصفهان هم بازي و هم مربيگري كرده‌ام و خاطرات خوبي از اين شهر دارم. هواداران خيلي صحبت كردند و لطف آنها هميشه شامل حال من بوده است.

از كسي دلگير نيستي؟

نه، از هيچ‌كسي دلگير نيستم چون جز خوبي چيزي نبوده ودست همه هم درد نكند. فوتبال ادامه دارد و زندگي هم ادامه دارد.

با جايي مذاكره نكرده‌اي؟

پيشنهاد كار كه هست و ان‌شاء‌ا... درست مي‌شود. يكي دو تا پيشنهاد هست و مذاكره كرده‌ايم و اگر از نظر مالي به توافق برسيم، كارم را شروع مي‌كنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir