جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 به کي‌روش امکانات نمي‌دهند تا استعفا دهد
 خداداد:کي‌روش کاري کرد که پرسپوليس و غيرپرسپوليسي پشت برانکو درآمدند 
نويسنده : احد علوي

 

 

پس از انتشار مصاحبه خداداد با يکي از خبرگزاري‌ها که گفته بود از برانکو خوشم نمي‌آيد اما حق با اوست، روزنامه گل با خداداد در اين باره صحبت کرد و شاگرد برانکو اين‌گونه پاسخ داد: «مصاحبه مرا آن خبرگزاري کامل ننوشت. منظورم اين بود که سوگلي برانکو نبودم که حالا بخواهم از او تعريف کنم. مرا به جام‌جهاني 2006 نبرد و تحت فشار مطبوعات، مرا به تيم‌ملي دعوت کرد اما در دعواي او با کي‌روش، حق با اوست و منظور من اين نبود که از برانکو خوشم نمي‌آيد. حتي در آن دوره که شاگرد او بودم، مي‌گفت تنها کساني که اگر بخواهم آنها را بيرون بگذارم، با خودشان صحبت مي‌کنم، علي کريمي، خداداد و علي دايي هستند.

حرف‌هاي من در آن خبرگزاري طوري ديگر عنوان شده بود و من از برانکو بدم نمي‌آيد. کي‌روش طوري رفتار کرد که پرسپوليسي و غيرپرسپوليسي پشت برانکو درآمدند. برانکو حق دارد نگران پرسپوليس باشد، چون همه طرفداران پرسپوليس، از او توقع قهرماني دارند. اگر کي‌روش، قلعه‌نويي را اذيت کرد، ماجراي برانکو با او فرق دارد. محبوبيت برانکو به گونه‌اي است که پرسپوليسي‌ها، پشت او را خالي نمي‌کنند. کي‌روش با امير قلعه‌نويي مي‌تواند لج کند اما با

برانکو نه.»

خداداد در ادامه گفت: «خودمان کاري کرديم که کي‌روش بهانه‌گيرتر شده است. اگر از اول شل نمي‌آمديم و نمي‌گذاشتيم ليگ را 16 تيمي يا تعطيل کند يا از اينجور کارها، الان اين اتفاق‌ها براي ما رخ نمي‌داد که منتقدانش را با حيوانات و جانوران مقايسه کند. به کي‌روش امکانات نمي‌دهند و از او توقع هم دارند. اگر او را نمي‌خواهيم چيز ديگري است اما بهانه دستش ندهيم. به بهانه ندادن امکانات، مي‌خواهند کاري کنند تا او استعفا بدهد.»

پيشکسوت فوتبال ايران درباره امکانات هم اين‌گونه توضيح داد: «گذشت آن زماني که ما براي بازي ايران – کويت در مقدماتي 98 فرانسه، هفت نفري در خوابگاه ورزشگاه آزادي مي‌خوابيديم. آن زمان بازيکنان 10 ميليون مي‌گرفتند اما الان ميلياردي پول مي‌گيرند. بنابراين حرف بايد منطق داشته باشد و درباره امکانات مانند زمين حق با کي‌روش است.»

خداداد همچنين در واکنش به عدم حضور ملي‌پوشان در تمرينات پرسپوليس و به خصوص رضاييان و جدايي طارمي گفت: «من شاگرد برانکو بودم اما به عنوان يک شاگرد، اگر جاي برانکو بودم، 40 درصد از قرارداد رضاييان را کسر مي‌کردم تا غيبت نکند. نه تنها رضاييان بلکه هر بازيکن ديگري که سر تمرين پرسپوليس حاضر نمي‌شود. چطور وقتي گل مي‌زنند پيراهن‌شان را مي‌بوسند و مصاحبه‌هاي عاشقانه درباره پرسپوليس مي‌کنند! بازيکن تيم‌ملي که هيچ، بهترين بازيکن آسيا و گنده گنده هم باشد، برانکو بايد او را جريمه و محروم کند؛ هرچند که او کارش را بلد است. درباره طارمي هم بايد بگويم اگر مي‌خواست به ليگ درجه دو يونان در اروپا برود، همان بهتر که در پرسپوليس مي‌ماند. هم پرسپوليس به طارمي مديون است و هم او به پرسپوليس و به عنوان يک برادر به او توصيه مي‌کنم که در پرسپوليس بماند، چون به نفع خودش و پرسپوليس است. در ليگ يونان، طارمي هيچ پيشرفتي نخواهد کرد.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir