جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 بندي بجا مانده از قرارداد حاج‌صفي با سپاهان
 به استقلال برود بايد حق ترانسفر بدهد 

 

 

از احسان حاج‌صفي به عنوان نزديک‌ترين گزينه براي استقلالي‌شدن و خريد بعدي آبي‌ها نام برده مي‌شود. اگر پيشنهاد خوب خارجي نرسد که تا امروز همين‌طور بوده، بعيد است مشکل جدي بر سر آبي‌پوش شدن اين بازيکن ملي‌پوش وجود داشته باشد. اما اخباري از اصفهان به گوش مي‌رسد که براساس آن احسان آنقدرها هم لقمه راحت‌ و آماده‌اي براي استقلالي‌ها نخواهد بود.

زماني که حاج‌صفي به فرانکفورت در بوندسليگا دو رفت، باشگاه سپاهان توافق‌نامه‌اي با او امضا کرد که براساس آن اگر احسان از تيم آلماني به باشگاه ديگري رفت، حق ترانسفري به اصفهاني‌ها پرداخت کند. اگر حاج‌صفي براساس اخباري که مي‌رسد طي روزهاي آينده آبي‌پوش شود مساله حق پرداخت ترانسفر به باشگاه سپاهان مي‌تواند مشکل‌آفرين و مساله‌ساز باشد. اما ماجراي استقلالي‌شدن اين ملي‌پوش اصفهاني، يک شايعه و ماجراي جالب هم دارد. از ديار نصف‌جهان مي‌گويند رد پاي کاپيتان فصل گذشته سپاهان که رابطه بسيار نزديک و دوستانه‌اي با عليرضا منصوريان و حاج‌صفي و مديربرنامه‌هايش دارد در استقلالي‌شدن احسان ديده مي‌شود! شنيده مي‌شود نويدکيا که در نيم‌فصل براي استقلالي‌شدن برادرش رسول هم بي‌ميل نبود، با توجه به اين که قبلا با فاضلي مديربرنامه‌هاي حاج‌صفي کار کرده و رابطه خوبي با او دارد، به رفيق‌اش عليرضا منصوريان کمک مي‌کند و اين خريد بزرگ را براي تيمش انجام دهد. البته مشخص نيست اين شايعات و اخبار غيررسمي، چقدر صحت دارد و تا چه اندازه به واقعيت نزديک است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir