جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 بال راست استقلال و مشکلي که آبي‌ها را نگران مي‌کند
 خسرو هست، اما کم است! 

 

 

در روزي كه همه حواس‌ها به كاوه رضايي و امضاي قرارداد بين او و استقلال معطوف شده بود، خسرو حيدري خيلي بي‌سروصدا در محل باشگاه حاضر شد و قراردادش را براي سه سال ديگر با آبي‌پوشان تمديد كرد. قطعا در كمتر نقطه‌اي از جهان مي‌توان شاهد تمديد قراردادهاي طولاني‌مدت با بازيكنان مسن بود، اما ظاهرا ليگ ايران از اين قاعده تبعيت نمي‌كند. اينجا ستاره‌هاي فوتبال در جواني فقط حاضرند به صورت فصل به فصل با باشگاه قرارداد ببندند، اما همين كه سن‌شان بالا مي‌رود ياد تعصب و خداحافظي با پيراهن تيم محبوب و اين داستان‌ها مي‌افتند و خواهان عقد قراردادهاي چند ساله مي‌شوند! خسرو حيدري بعد از مهدي رحمتي دومين بازيكن سي و چند ساله استقلال است كه قراردادش را با اين تيم براي سه فصل ديگر تمديد مي‌كند.

ترديدها در مورد آينده

خسرو هنوز جزو خوب‌هاي فوتبال ايران است كه هر زمان براي استقلال به ميدان رفته، تاثير مثبتش را گذاشته است. با اين وجود مشكل بزرگ در مورد او اين است كه با افزايش سن، از مقاومت بدنش كاسته شده و اين اواخر مصدوميت‌هاي طولاني‌مدت زيادي را تجربه كرده است. حيدري در سه فصل اخير مرتب آسيب ديده و از ميادين دور بوده كه اين وضع به ويژه در ليگ‌هاي سيزدهم و پانزدهم، خيلي بدتر بوده است. او در ليگ سيزدهم در يك مقطع 9بازي ليگي را به دليل آسيب‌ديدگي از دست داد و در مقطع دوم، از 4بازي تيمش به همين دليل محروم شد. در ليگ چهاردهم وضع كمي‌بهتر بود و خسرو در دو بازه زماني مجموعا 5بازي را به دليل مصدوميت از دست داد، اما در ليگ پانزدهم بحران دوباره اوج گرفت. خسرو فصل گذشته در 10بازي به دليل مصدوميت نتوانست تيمش را همراهي كند كه همين مساله نقش مهمي‌در پر كشيدن قهرماني از دست استقلالي‌ها داشت. حالا بايد ديد او در سه سال آينده كه براي استقلال توپ خواهد زد، بار ديگر اسير چنين مصدوميت‌هاي مجهول و طولاني مدتي مي‌شود يا نه؟ خسرو از سه فصل گذشته در مجموع حدود يك فصل را به دليل آسيب‌ديدگي از دست داده و اين روند ممكن است در ادامه بدتر هم بشود.

انتقاد تند استقلالي‌ها

مصدوميت‌هاي متعدد خسرو در اين سال‌ها صداي خيلي‌ها را در آورده است. يك بار امير قلعه‌نويي در مورد او و هاشم بيگ‌زاده كه به همين درد مبتلاست گفته بود: «اينها براي من بازيكن نشدند.» همچنين بهمن ماه سال گذشته عده‌اي از هواداران استقلال با حضور در صفحه خسرو در اينستاگرام، از او بابت مصدوميت‌هاي متوالي‌اش به تندي انتقاد كردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir