جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2926 - 1395/04/02 -

 برانکو و اولين بي‌نظمي ليگ شانزدهم
 رضاييان: با پرسپوليس توافق نکرده‌ام 

 

 

بعد از اتفاقاتي که بين کي‌روش و برانکو رخ داد و منجر به لغو تمامي اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي شد، بازيکنان ملي‌پوش با دستور فدراسيون فوتبال در اختيار باشگاه‌ها قرار گرفتند. بر همين اساس در تمرين صبح ديروز پرسپوليس، همه شاگردان ملي‌پوش برانکو هم حاضر بودند، البته غير از يک نفر يعني رامين رضاييان! مدافع راست اصلي سرخپوشان که فصل گذشته يکي از ارکان موفقيت پرسپوليس بود، از پايان فصل تا به حال از دسترس مسوولان باشگاه پرسپوليس خارج شده است و کسي خبري از او ندارد. از زماني که برانکو به ايران بازگشته هم چندين بار در مورد غيبت رضاييان حرف زده که سخنانش حتي لحني تهديدآميز داشته است. با اين اوصاف رامين ترجيح داده کماکان در تمرينات حاضر نباشد و حتي جواب تلفن پرسپوليسي‌ها را هم ندهد. اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد که طبق اطلاعات موجود روي سايت سازمان ليگ، رضاييان هنوز يک فصل ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد، اما زمزمه‌هايي در مورد پيشنهادهاي خارجي‌اش مطرح شده. ديروز و بعد از پرسش‌هاي فراواني که در مورد اين بازيکن به وجود آمد، سرانجام او در مصاحبه‌اي کوتاه به سايت ميزان گفت هنوز تکليفش براي فصل بعد مشخص نشده! مدافع ملي‌پوش پرسپوليس در مورد چرايي غيبتش در تمرينات مي‌گويد:«هنوز با پرسپوليس به توافق نرسيده‌ام و در صورت توافق مجدد با تيم محبوبم دوباره در تمرينات شرکت مي‌کنم و در خدمت هواداران پر شمار تيم و کادر فني هستم.» در شرايطي که هيچ‌کس به درستي نمي‌داند رامين کجاست، او در اين باره به ارايه توضيحي کلي بسنده مي‌کند: «در حال حاضر درگير مسايل خانوادگي هستم و در تهران نيستم.» او البته براي رعايت جنبه احتياط، کماکان به پرسپوليس و هوادارانش چراغ سبز نشان مي‌دهد: «آرزوي هر بازيکني است که با پيراهن پرسپوليس براي موفقيت اين تيم توپ بزند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم. اميدوارم شرايط طوري محقق شود که پرسپوليس در فصل پيش رو بهترين نتايج را کسب کند و با قهرماني در فصل آينده دل هواداران پر شمار اين تيم را شاد کند.» بايد ديد او بالاخره چه زماني در تمرينات پرسپوليس آفتابي مي‌شود و برانکو در مورد اولين بي‌نظمي ليگ شانزدهم چه تصميمي مي‌گيرد؟


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir