جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2851 - 1394/12/17 -

 افشين از کانديداتوري فدراسيون فوتبال انصراف داد و مدير تيم‌ملي باقي ماند
 پيرواني: با قدرت در تيــم‌ملي ادامه مي‌دهم 
نويسنده : سيد احسان هاشمي

 

 

علي کفاشيان با استعفاي افشين پيرواني مخالفت کرد تا کاپيتان سابق تيم‌ملي همچنان به عنوان مدير تيم‌ملي فعاليت کند.

در روزهايي که صحبت از مشکلات تيم‌ملي و رفتن ملي‌پوشان به زمين‌هاي «اوشان تپه» و «عبدل‌آباد» مي‌شود، پيرواني بار ديگر مجبور شد تا مسووليت مديريت اين تيم پرحاشيه را به دوش بکشد. افشين که قيد رياست فدراسيون را زده، مي‌گويد رييس فعلي به او قول حمايت داده بود!

رکورددار کاپيتاني پرسپوليس در پايان هم به خاطر حال و روز خوب سرخ‌ها، ابراز رضايت مي‌کند.

بالاخره اين جلسه شما با کفاشيان بعد از ماجراي استعفاي‌تان برگزار شد.

در مورد ماجراي استعفاي من صحبت‌هاي زيادي شد و اگر هم صحبتي مطرح شد به خاطر مشکلات تيم‌ملي بود. به هر حال کفاشيان و فدراسيون استعفاي من را قبول نکردند و گويا قسمت اين است که من باز هم در خدمت تيم‌ملي باشم.

کفاشيان در اين جلسه به شما چه گفت؟

ايشان هم مخالف استعفاي من بود و با توجه به اين موضوع، با قدرت به کارم در تيم‌ملي ادامه مي‌دهم. همه ما عاشق تيم‌ملي و ايران هستيم و تلاش مي‌کنيم تا اين تيم موفق و سربلند باشد.

کفاشيان در مورد کانديدا شدن شما براي رياست فدراسيون صحبتي نکرد؟

(خنده) ايشان لطف داشتند و گفتند از من حمايت مي‌کنند ولي من ترجيح مي‌دهم بعدها و با تجربه بيشتر اين کار را انجام دهم. همين که کفاشيان گفت مرا حمايت مي‌کند برايم کافي است ولي من قصد دارم تا با تجربه و قدرت بيشتري اين کار را انجام دهم.

البته تعداد حاميان شما در اين مسير قابل‌توجه بود و فکر مي‌کرديم کفاشيان صحبت ديگري کند!

(خنده) خود کفاشيان هم گفت از من حمايت مي‌کند! البته در طول اين مدت چهره‌هاي سرشناس و بزرگي مثل حشمت‌خان مهاجراني، علي دايي، خداداد عزيزي و خيلي از فوتبالي‌ها و حتي هيات‌هاي شهرستان‌ها نسبت به من لطف داشتند که جا دارد از همه آنها تشکر کنم.

در مورد بازگشت دادگان به فوتبال چه نظري داريد؟

من اميدوارم هر کسي که لايق‌تر است رييس فدراسيون شود و بدون شک احترام خاصي براي آقاي دادگان قائل هستم و ارادت خاصي به ايشان دارم. وقتي گزينه‌هايي مثل دادگان براي رياست فدراسيون هستند، بهتر است من با تجربه بيشتري به اين سمت فکر کنم و پخته‌تر از امروز به دنبال اين پست باشم.

چرا کي‌روش در جلسه شما حضور نداشت؟

چون قرار نبود ايشان در اين جلسه شرکت داشته باشند.

در مورد وضعيت تيم‌ملي و تمرينات اين تيم صحبتي انجام داديد؟

تمرينات تيم‌ملي از بيست و چهارم اسفند ماه شروع مي‌شود و ان‌شاءا... دو بازي در تاريخ پنج و دهم فروردين ماه با هند و عمان انجام مي‌دهيم. اين دو بازي را در خانه انجام مي‌دهيم و ان‌شاءا... با حمايت هواداران مي‌توانيم با روحيه خوبي به ميدان برويم.

کي‌روش از دوبي برگشته؟

بله... ايشان در حال حاضر در تهران هستند و بازي‌هاي ليگ را زيرنظر دارند. قبل از اين هم دستياران کي‌روش بازي‌هاي ليگ را زيرنظر داشتند.

مشکل زمين تمرين، اسپانسر، لباس و اين‌جور چيزها حل شد؟

به خدا اين براي تيم‌ملي ما خيلي زشت است که بخواهيم در مورد اين‌جور چيزها صحبت کنيم و اين حرف‌ها را بزنيم. اي کاش مي‌شد تا مربيان تيم‌ملي به فکر مسايل فني و اساسي‌تر باشند.

ماجراي برگزاري تمرينات تيم‌ملي در «اوشان تپه» و «عبدل‌آباد» درست است؟

متاسفم که چنين حرف‌هايي را در مورد تيم‌ملي درست مي‌کنند. اين صحبت‌هاي حاشيه‌اي به تيم‌ملي ضربه مي‌زند. اين چيزها شأن تيم‌ملي را پايين مي‌آورد. اميدوارم مسوولان فدراسيون کاري کنند که شأن تيم‌ملي حفظ شود.

چطور تيم‌ملي زمين تمرين ندارد ولي تيم‌هاي عراقي و سوريه‌اي در تهران و شهرک اکباتان تمرين مي‌کنند؟

چه بگويم؟! ان‌شاءا... با درايت فدراسيون همه چيز درست مي‌شود. ما که با جان و دل کار مي‌کنيم و اميدواريم همه چيز درست شود.

براي کفاشيان و فدراسيون شرط و شروطي نگذاشتيد؟

چه شرط و شروطي؟!

اينکه اين‌جور مشکلات را حل و فصل کنند.

بدون شک همه تلاش مي‌کنند که تيم‌ملي نتيجه بگيرد، شأن و حرمتش حفظ شود و باعث افتخار مردم شود... وقتي هدف همه اين است، چه شرط و شروطي بگذارم؟

بازي‌هاي پرسپوليس را دنبال مي‌کنيد؟

مگر مي‌شود بازي‌هاي پرسپوليس را پيگيري نکرد؟ مگر مي‌شود رکورددار کاپيتاني پرسپوليس باشي و اين تيم را دوست نداشته باشي؟ من تحت هر شرايطي پرسپوليسي هستم و خوشحالم که پرسپوليس روي دور افتاده و اميدوارم سرخ‌ها همين مسير را ادامه دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir