جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2436 - 1393/06/29 -

 جزييات جلسه وكيل پولادي با سياسي
 اقامت قطر را مي‌گيرد 
نويسنده : سيداحسان هاشمي

جلسه وكيل مهرداد پولادي با مسوولان باشگاه پرسپوليس در حالي ناتمام و بي‌نتيجه باقي ماند كه تير پرسپوليس و مسوولان حقوقي‌اش در مورد بازيكن ملي‌پوش اين باشگاه به سنگ خورد. در حالي كه پولادي و وكيلش تا پيش از اين حاضر بودند در صورت صدور رضايتنامه اين بازيكن مبلغي در حدود يك‌ميليارد تومان بپردازند، در آخرين جلسه آنها اتفاق‌هايي افتاد كه مهرداد بدون پرداخت پول به عنوان بازيكن آزاد اعلام شد. پرسپوليسي‌ها تا پيش از اين معتقد بودند كه پولادي براي يك فصل ديگر با آنها قرارداد دارد ولي مهرداد با توجه به برگه متمم قراردادش معتقد بود كه براي جدايي از پرسپوليس مشكلي ندارد و البته حاضر بود حتي مبلغي به عنوان رضايتنامه و سهم باشگاه پرسپوليس پرداخت كند. با تمام اين حرف‌ها در جلسه آخر وكيل پولادي و پرسپوليسي‌ها اتفاق‌هاي عجيبي افتاد و كار به جايي رسيد كه بهروز منتقمي به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس جلسه را ترك كرد تا شايد سياسي بتواند كار نيمه‌تمامش را در مورد جذب پولادي به پايان برساند. در حالي كه وكيل پولادي به حالت قهر جلسه را ترك كرد بحث بازگشت پولادي به پرسپوليس كلا منتفي شد و البته كار به جايي رسيد كه اعلام شد او از حق انتقالش به الشحانيه قطر حتي يك ريال هم به پرسپوليس نمي‌دهد. نكته مهم و قابل‌توجه در مورد پولادي اين است كه چندي پيش به پرسپوليسي‌ها اعلام شده اين بازيكن ديگر نمي‌تواند در ايران توپ بزند و با توجه به وضعيت معافيتش از خدمت اگر بخواهد در ايران حاضر شود و توپ بزند بايد يكسري‌ كارهاي اداري و دادگاهي را پشت‌سر بگذارد. براساس همين شنيده‌ها و ماجراي كارت پايان‌خدمت پولادي، او تا حل شدن مشكلاتش به ايران بازنخواهد گشت و شنيده مي‌شود كه احتمالا كارهاي مربوط به اقامتش در قطر را پيگيري خواهد كرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir