جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2400 - 1393/05/18 -

 بازيكنان ايراني كه پيش از اشكان و گوچي در اين تيم‌هاي عربي بوده‌اند
 العربي 6 بازيكن، الكويت 4 بازيكن 

حضور دو ستاره ملي‌پوش ايران يعني اشكان دژآگه و رضا قوچان‌‌نژاد كه در تيم‌هاي انگليسي فولام و چارلتون توپ مي‌زدند، پس از جام‌جهاني 2014 برزيل در تيم‌هاي العربي قطر و الكويت كويت، انتقال‌هايي عجيب و دور از انتظار بود كه واكنش‌هاي مختلفي را در رسانه‌هاي ايراني و خارجي در پي داشت و آنها از اين‌كه اين دو بازيكن دلارهاي عربي را به حضور در ليگ‌هاي باكيفيت اروپايي ترجيح داده‌اند ابراز تعجب كرده‌‌اند اما پيش از اين هم بازيكنان ايراني زيادي بوده‌اند كه در تيم‌هاي العربي و الكويت بازي كرده‌اند.
اين اتفاق در العربي بيشتر رخ داده و پيش از اين، عبدالعلي چنگيز، جعفر مختاري‌فر، ابراهيم قاسمپور، مجتبي محرمي، هادي شكوري و سيدهادي عقيلي در اين تيم قطري بازي كرده‌اند و حالا اشكان دژآگه بازيكن جديد ايراني اين تيم به شمار مي‌رود.
صمد مرفاوي و رضا حسن‌زاده هم بازيكنان ايراني بودند كه در سال‌هاي گذشته در الكويت بازي مي‌كردند و رضا قوچان‌نژاد پس از جواد نكونام كه فصل گذشته در اين تيم توپ مي‌زد چهارمين بازيكن ايراني تاريخ الكويت محسوب مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir