جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2387 - 1393/04/30 -

 براي واليبال بايد كلاه‌مان را بالا بيندازيم
 پروين: كريمي در مربيگري هم جادوگر مي شود 

آنهايي كه از نزديك با علي پروين آشنا هستند به خوبي از علاقه سلطان به واليبال خبر دارند. پروين حالا هم بازي‌هاي تيم‌ملي واليبال را با علاقه و حساسيت بالا دنبال مي‌كرده و از موفقيت آنها خوشحال است. اسطوره قرمزها در مصاحبه اخير خود درباره خداحافظي علي كريمي از فوتبال هم صحبت كرده و آن را درست و به‌موقع خوانده و معتقد است كريمي در مربيگري هم مي‌تواند جادوگر شود.
بازي‌هاي تيم‌ملي واليبال در ليگ‌جهاني را دنبال مي‌كرديد؟
به نظر من بچه‌هاي ما در اين مسابقات شاهكار كردند و همين كه تا اينجاي كار آمدند بايد كلاه‌مان را بالا بيندازيم و به آنها بگوييم ملت ايران به شما افتخار مي‌كند. البته ما پتانسيل شكست آمريكا را هم داشتيم اما خستگي برزيل توان بچه‌ها را كم كرده بود ولي اين بچه‌ها از نظر ما و همه جهانيان قهرمان ليگ جهاني هستند چون هر روز مي‌بينيد فقط همه از ايران در سراسر جهان تعريف مي‌كنند.
علي كريمي هم كه از فوتبال خداحافظي كرد.
علي بچه بااستعداد و واقعا جادوگر بود. او در مربيگري هم به نظر من مي‌تواند جادوگر باشد چون اين پتانسيل را به خاطر فكر خوب و خلاقش مي‌بيند.
اما خداحافظي او با پيراهن پرسپوليس نبود!
اي‌كاش هيچ‌وقت بدبدرقه نباشيم. نمي‌دانم آرزوي كريمي در اين فوتبال چه بود اما به تمام سطوح بالا رسيد و شايد اگر مي‌خواست در بارسلونا هم بازي مي‌كرد اما اي‌كاش ما هيچ‌وقت بدبدرقه نباشيم. من نمي‌دانم پشت ماجرا چيست ولي خوب بود كه علي با پيراهن پرسپوليس يا تيم‌ملي از فوتبال خداحافظي مي‌كرد. اما همه چيز تمام شد رفت و بايد علي را به حال خودش نگذاريم و از او استفاده كنيم.
تصميم خداحافظي كريمي را به‌موقع مي‌دانيد يا نه؟
به نظر من كريمي تصميم خوبي گرفت و به موقع اين تصميم را عملي كرد. بايد به اين كار كريمي آفرين گفت چون مي‌دانم اين بچه كلافه شده بود و دوست نداشت هر روز در يك تيم بازي كند. علي عزيز هرجا هستي ان‌شاءا... سربلند، موفق و مثل دوران فوتبالت دل مردم را شاد كني. چون مردم تو را دوست دارند.
چه خاطره شيريني از كريمي داريد؟
‌دريبل‌هاي كريمي و اسير كردن بازيكنان مخصوصا عرب‌ها كه چند تا را با خود مي‌پيچاند و آنها را گيج مي‌كرد خيلي لذتبخش بود، چند سالي بود كه عرب‌ها چهارنفري هم حريف كريمي نبودند و واقعا قبول داشتند كه او يك جادوگر است. درست است دوران فوتبال كريمي امروز با خداحافظي‌اش تمام شد اما امثال كريمي هميشه در خاطرات مردم مي‌مانند و اين موضوع استقلال و پرسپوليسي ندارد. خبر تلخي برايم بود اما باز هم مي‌گويم علي جان تو بهترين تصميم را گرفتي به‌رغم اينكه بازهم مي‌توانستي با همين شرايط براي هر تيمي موثر و تاثيرگذار باشي.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir