جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2021 - 1391/12/28 -

 قويدل و طباطبايي درتمرين?امروز داماش
 شير كپنهاگ امروز در جنگل‌هاي رشت 

روز گذشته توضيح داديم شكاف ميان مالك و مديرعامل داماش آنقدر عميق شده كه اولي، دومي را كلاهبردار خوانده و دومي مي‌خواهد بداند اولي چقدر پول براي باشگاه خرج كرده است؟! و امروز مشكلات و حواشي داماش چند برابر بيشتر از روز قبل شده‌اند؟!
قويدل، مالك باشگاه كه در حكمي هادي طباطبايي را جايگزين امير عابديني كرد، اميدوار است شير كپنهاگ همان‌طور كه در دانمارك دروازه تيم ملي فوتبال را برابر وايكينگ‌ها بسته نگه داشت، در رشت هم در باشگاه را برابر حاشيه‌ها بسته نگه دارد!
قويدل: تا ديروز كه پول خرج مي‌كردم به عنوان مالك قبولم داشتند!
مالك باشگاه در گفت‌وگوي تلفني با شبكه استاني گيلان از چگونگي جريان بركناري حميد درخشان توسط امير عابديني مي‌گويد و اينكه چطور مديرعامل باشگاه به خاطر 40 نفر چنين تصميمي گرفته است: «بعد از بازي با ملوان جلسه‌اي داشتيم و قرار شد از كادر فني حمايت شود. ضمن اينكه من به ايشان گفتم شما به عنوان مديرعامل اختيار تصميم‌گيري داريد. فرداي اين جلسه ديدم عابديني به خاطر 40 تماشاگر كه به صورت خودجوش به حريم رختكن راه پيدا كرده و منتقد درخشان بودند، سرمربي را بركنار كرد!» شهرام قويدل در گفت‌وگو با شبكه باران، ميزان هزينه‌هايش در داماش را هم عنوان كرد: «چطور تا ديروز كه پول خرج مي‌كردم مالك باشگاه بودم، اما حالا چند روز است مالكيت بنده براي آقايان محرز نشده است؟ من تا حالا پنج ميليارد تومان خرج كرده‌ام، 900 ميليون تومان هم به قوه قضاييه داده‌ام. حاضر شدم اين پنج ميليارد را به باشگاه ببخشم، چون خودم و مادرم گيلاني هستيم اما آقايان مي‌گويند بقيه پول را هم بده، بعد برو!»
امروز شير كپنهاگ به رشت مي‌رود!
مالك باشگاه داماش مي‌گويد عابديني با حضور هادي طباطبايي در داماش مخالف است: «امروز (دوشنبه) من و هادي طباطبايي كه اسطوره فوتبال گيلان است به رشت مي‌رويم تا بخشي از مطالبات بازيكنان را به صورت چك تضميني پرداخت كنم. مي‌خواهم اگر آقايان شيطنت نكنند، امور را در دست بگيرم. من فقط با هادي طباطبايي كار مي‌كنم، در حالي كه عابديني با حضور طباطبايي مخالف است.»
با عابديني به‌عنوان مدير 600 ميليون قرارداد بستم
قويدل تهديد مي‌كند كه اگر بخواهند پس از حضور طباطبايي در رشت شيطنت كنند، ديگر هيچ كاري براي تيم انجام نخواهد داد و مسوولت اين عمل برعهده همانهاست كه شيطنت كرده‌‌اند! مالك داماش از شرايط حضور امير عابديني در داماش به‌عنوان مدير فني هم حرف به ميان مي‌كشد تا نشان دهد توانايي بركنار كردن او را داشته است: «من با عابديني به‌عنوان پيمانكار شركت تجاري قرارداد بستم. آن هم به عنوان مديرفني و مديرعامل كه ارزش اين قرارداد 600 ميليون تومان بود كه تا ريال آخر اين مبلغ را پرداخت مي‌كنم. اما آن قرارداد را به‌عنوان مالك باشگاه يك طرفه فسخ كردم.» البته قويدل به برخي حساب و كتاب‌هاي «ارزي» هم اشاره مي‌كند: «عابديني براي جذب بازيكنان خارجي حدود 500 ميليون ارز گرفته كه آن را هم پرداخت مي‌كنم.»
عابديني: آقاي قويدل من منصوب كدام هيات مديره هستم؟
در مقابل حرف‌هايي كه قويدل زد، امير عابديني هم پاسخش را اينگونه ارايه مي‌دهد: «قوانين تجارت و فيفا با صراحت مي‌گويند اگر شركتي ثبت شد اعضاي مجمع و هيات مديره شكل مي‌گيرند تا مديرعامل توسط آنها منصوب و معزول شوند. حالا سوال من از قويدل اين است كه من منصوب كدام هيات مديره هستم؟ قانون با صراحت مي‌گويد نقل و انتقال در هيات فوتبال انجام گيرد و سپس در فدراسيون فوتبال منعكس شود. ضمن اين‌كه شركت‌هاي غيرتجاري قابل قبول فيفا نيستند و اجازه حضور در ليگ برتر را ندارند!»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir