جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1833 - 1391/05/02 -

 خوش شانس بوديم كه 3 امتياز از آبادان گرفتيم
 پو?لادي: پست بازي بر?ايم مهم نيست 
نويسنده : مصطفي رضاعلي

پرسپوليس در قدم اول از ليگ دوازدهم كار مهمي در آبادان انجام داد. هر چند از اين تيم پرمهره توقع مي‌رفت بازي بهتري از خود به نمايش بگذارد، اما شرايط جوي خاص اين شهر جنوبي اجازه كار بهتر را از سرخپوشان گرفت. مهرداد پولادي كه اين روزها آچار فرانسه پرسپوليس لقب گرفته درباره روز اول ليگ دوازدهم چنين مي‌گويد:
عملكرد پرسپوليس برابر صنعت نفت علي‌رغم نتيجه چگونه بود؟
بازي خوبي مقابل صنعت نفت به نمايش نگذاشتيم و حريف بهتر از ما كار كرد. با اين حال توانستيم از فرصت‌ها بهتر استفاده كنيم و به 3 امتياز بازي دست پيدا كنيم.
علت خاصي باعث شد كه حريف بهتر از شما بازي كند؟
بله، يكي از دلايل اصلي كه نتوانستيم خوب بازي كنيم اين بود كه به بازي در شرايط آب و هوايي آبادان عادت نداشتيم. واقعا گرماي هوا آزار دهنده بود. رطوبت و شرجي هوا هم بود. دويدن در زمين و چمن كه در شرايط عادي قدرت بالايي مي‌طلبد و ما در چنين شرايطي خوش شانس هم بوديم كه توانستيم به 3 امتياز بازي دست پيدا كنيم.
گفتن يكي از دلايل اصلي گرماي شديد آبادان بود. چه دليل ديگري براي بدبازي كردن پرسپوليس مي‌شود بيان كرد؟
طبيعي بود كه در بازي اول نتوانيم فوتبال زيبايي به نمايش بگذاريم. تركيب پرسپوليس نسبت به فصل قبل تغييرات زيادي داشته و ما براي هماهنگ شدن نياز به زمان داريم.
خوزه از بازي سواي نتيجه راضي بود؟
سرمربي دير به تيم اضافه شد و هنوز نتوانسته به شناخت كاملي از تيم دست پيدا كند. بنابراين پرسپوليس و مانوئل نياز به زمان دارند تا بتوانند با تفكرات هم آشنا و هماهنگ بشوند.
اين پرسپوليس مي‌تواند مدعي قهرماني باشد؟
به آينده تيم خيلي خوش‌بين هستم. هر چند از حالا نمي‌توانم قول قهرماني بدهم. با اين حال مي‌گويم همه شرايط براي موفقيت پرسپوليس فراهم است.
بعضي بچه‌هاي تيم مدعي بودند ارزش اين 3 امتياز بعدها مشخص مي‌شود؟
دقيقا همين طور است. با پيروزي كه در آبادان به دست آورديم قدم اول را محكم برداشتيم. اين پيروزي در آينده كمك زيادي به ما خواهد كرد. چون از يك بازي سخت 3 امتياز به دست آورديم.
بالاخره دفاع چپ، هافبك دفاعي هستي يا هافبك چپ؟
براي من تفاوتي نمي‌كند كه در چه پستي بازي كنم. قبلا هم سابقه بازي در هافبك چپ را داشتم و با اين موضوع مشكلي ندارم. من براي كمك به پرسپوليس آمده‌ام و فرقي ندارد كجا بازي كنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir