جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 2838 - 1394/12/02 -
آرشیو PDF روزنامه

شماره نسخه : تاریخ :


پوستر روز


کاریکاتور روز


محمد رضا میر شاه ولد


پنجعلي: تعويض‌هاي دفاعي برانکو کاملا درست بود! حسيني: اول بايد تکليفم رابا خودم روشن کنم رجب‌زاده: براي رسيدن به فينال آسيا چيزي کم نداريم
پيگير تقسيم طلب طارمي که به علي اکبريان، کريم باوي و خانواده مهدي‌ نفر بخشيد
هيچ‌کدام هيچي نگرفتند
اکبريان: در زندان دستم کوتاه است|باوي: فکر کردند که پول را گرفتم و صدايش را در نياوردميازدهم خرداد ماه سال 1394 بود که مهدي طارمي به عنوان جوان اول پرسپوليس به خاطر جوانمردي و رفتار انسان دوستانه‌اش مورد تحسين قرار گرفت. در آن روز طارمي نامه‌اي که احتمالا به قلم وکيلش بود را منتشر کرد و دويست و پنجاه ميليون تومان از مطالباتش را بين آنهايي که احساس مي‌کرد به اين پول نيازمند هستند تقسيم کرد: «وکيلم اصرار کرد و گفت مهدي اينها ريا نيست. حالا که نيت تو خير است بگذار ديگران هم از اين موضوع آگاه شوند. حتما اگر اين کار الگويي براي يک نفر هم باشد، خوب است!»
طارمي در اين بيانيه اعلام کرد که رقم قراردادش با پرسپوليس 150 ميليون تومان بوده که با احتساب برخي آبشن‌ها و شرايطي که در آن وجود داشته، رقم قرارداد او به 400 ميليون تومان رسيده بود. طارمي آن روز اعلام کرد که طبق حساب و کتابش 150 ميليون تومان اوليه را از پرسپوليس گرفته و 250 ميليون تومان از باشگاه طلب دارد. طارمي 50 ميليون تومان از اين پول را به انجمن حمايت از کودکان کار بوشهر و آقاي برزگر تقديم کرد. 50 ميليون تومان به سازمان ليگ اهدا کرد تا صرف جايزه ناصر حجازي و علي دايي شود. طارمي 50 ميليون تومان را به خانواده مرحوم ...
» ادامه
يک تير و دونشان فوتسال ايران در ازبکستان
قهرماني يازدهم و انتقام اولين شکست!


ديدن تيم ملي فوتسال ايران در فينال رقابت‌هاي فوتبال سالني قهرماني آسيا براي فوتبال دوستان ايراني اصلا پديده تازه‌اي نيست و اتفاقا نبودن ايران در اين مرحله براي همه ما عجيب و باور نکردني است. اين حس را مديون فوتساليست هايي هستيم که از ابتداي جدي شدن ...

» ادامه
بي‌انگيزگي بنگسون از كجا آب مي‌خورد؟
ديده نشدن يا بازگشت به وطن؟


انگيزه بازيكنان تعويضي از نحوه ورودشان به زمين و نگاهي كه به بازي دارند، كاملا قابل تشخيص و ارزيابي است. مثلا در بازي پرسپوليس و سايپا همان‌قدر كه در چشم‌هاي مهدي دغاغله انگيزه موج مي‌زد و ورودش به ميدان همراه با هيجان و تحرك بود، چشم‌هاي بنگسون ...

» ادامه
اخراج نصرتي برنامه‌هاي‌مان را بهم زد
کمالوند: پنالتي گل مي‌شد نتيجه چيز ديگري مي‌شد


فراز کمالوند روز گذشته با پرواز کاروان تيم گسترش فولاد به تبريز در تهران ماند تا برخي کارهاي خود را دنبال کند. البته قبل از گفت‌وگوي روز گذشته در ورزشگاه ديداري هم در محل فدراسيون انجام شد که در اين ديدار به مطالب جاافتاده اشاره داشت.
فکر مي‌کرديد ...

» ادامه
اگر پنالتي ابراهيمي گل مي‌شد، استقلال را مي‌برديم
شجاعيان: مظلومي بايد هم خوشحال باشد چون داوري به نفع تيمش بود


داريوش شجاعيان هافبك تيم گسترش‌ فولاد تبريز معتقد است كه خوشحالي پرويز مظلومي از داوري استقلال و گسترش طبيعي است چراكه وقتي داور به نفع تيمت سوت بزند بايد هم رضايت داشته باشي و خوشحال باشي.
مقابل استقلال شكست خورديد. اين بازي چطور بود؟
بازي خوبي ...

» ادامه
تهامي و بختياري‌زاده هيچ واکنشي نشان ندادند
دانشگر: تماشاگران اهوازي 94 دقيقه به منصوريان فحش ناموسي دادند


محمد دانشگر مدافع تيم نفت تهران گل سه امتيازي تيمش را مقابل استقلال اهواز زد اما چندان خوشحالي نکرد چرا که در اين بازي به شدت نسبت به منصوريان بي‌احترامي و توهين شده و به گفته او، به سرمربي تيمش فحش ناموسي داده‌اند و به همين دليل ناراحت بود.
استقلال ...

» ادامه
نگاهي به عدم‌نتيجه‌گيري صبا در چند هفته اخير
مصائب اين روزهاي دايي!


صباي قم بعد از تساوي مقابل پديده که پاياني بر نوار ناکامي‌هاي تيم دايي مقابل نفت تهران، گسترش و راه‌آهن بود به دنبال کسب يک پيروزي در قم مقابل استقلال صنعتي بود. زدن گل اول بازي توسط کريم اسلامي‌مقابل تيم صدرنشين عبدا... ويسي اين نويد را مي‌داد که ...

» ادامه
آسيايي‌ها كجاي جدول هستند؟
شانس بزرگ تراکتور روبه‌رو شدن با پنير سوييسي اماراتي‌ها


چرخ ليگ قهرمانان آسيا از روز سه شنبه مي‌چرخد تا دو تيم اصفهاني سپاهان و ذوب‌آهن به مصاف رقباي‌شان النصر امارات و لخويا قطر بروند.
تراکتورسازي نماينده سوم فوتبال ما هم بايد چهارشنبه از ديگر تيم اماراتي رقابت‌ها - الجزيره – پذيرايي کند.
در شرايطي ...

» ادامه
داور خارجي براي داربي را رسانهها راه انداختند
عنايت: حساسيتهايي روي فغاني است!
اشتباهات و حاشيه‌هاي اخير داوري و همچنين شايعه حضور داور خارجي براي قضاوت داربي بهانه‌اي شد تا روز گذشته گفت‌وگويي را با مسعود عنايت رييس دپارتمان داوري انجام دهيم که به شرح زير است.
در هفته‌هاي اخير صداي اکثر تيم‌ها بابت اشتباهات داوري درآمده است؟
کدام ...

» ادامه
همه خسته شدند از بس کي‌روش استعفا داد
عنايتي: استاديوم هم نروم دعاي خيرم پشت سر استقلال است
اميدوارم هيچ‌وقت موتور گلزني‌ام خاموش نشودرضا عنايتي باز هم در ليگ‌برتر گلزني کرد تا ثابت شود دود از کنده بلند مي‌شود. گلزني عنايتي آن هم در داربي مشهد بهانه خوب بود تا با او براي دقايقي هم کلام شويم و از هر دري سخني بگوييم. متن کامل گفت‌وگوي«گل» را با عنايتي در ادامه مي‌خوانيد.
ابتدا ...

» ادامه
گزينه مدنظر استقلالي‌ها؛
يك‌سال و نيم پيش براي ماگات بازي كرده


استقلالي‌ها دنبال هافبك طراحي مي‌گردند كه«آزاد» باشد؛ بازيكني كه هم از نظر فني نظر كادر فني را جلب كند و هم شرايط عقد قرارداد با آنها را در ميانه راه ليگ پانزدهم داشته باشد.
جديدترين گزينه آبي‌ها عادل چي‌هي مراكشي- آلماني است كه متولد شهر دوسلدورف ...

» ادامه
گزارش مدل موهاي پيمنتا را داديم
عليپور: حواس‌مان به ليگ دو است که تباني نشود


اتفاقات و حاشيه‌هاي بازي استقلال و گسترش فولاد بهانه‌اي شد تا روز گذشته گفت‌وگويي را با حجه‌الاسلام عليپور انجام دهيم که در آن به نکات جالبي اشاره داشت و به شرح زير است.
اولين سوال در آرايش و مدل موي پيمنتا بازيکن برزيلي گسترش در بازي با استقلال ...

» ادامه
داور نمي‌تواند صغر سن بگيرد
عنايت: اگر توپ گل مي‌شد باز هم مي‌گفتند پنالتي تکرار شود؟


مسعود عنايت رييس دپارتمان داوري ضمن اظهار رضايت از قضاوت داور بازي استقلال و گسترش اشاره‌اي هم به انتقادهايي کرد که کادرفني تيم تبريزي و برخي کارشناسان داوري از عملکرد کرمانشاهي داور بازي داشته‌اند و جواب برخي را داد.
کادرفني تيم گسترش فولاد با ...

» ادامه
هواداران از توهين و ناسزا به اشخاص خودداري کنند
رحمتي: استقلال دل هر حريفي را به لرزه مي‌اندازد


کاپيتان استقلال از هواداران اين تيم خواست از توهين و ناسزا به هر شخصي جدا خودداري کنند. سيدمهدي رحمتي در نامه‌اي خطاب به هواداران استقلال نوشت: «هواداران عزيز، از صميم قلب خوشحالم که امروز هر جا که مي‌روم همه از خروش 85 هزار نفري هواداران استقلال ...

» ادامه
AFC گير ندهد چون عرب‌ها هم بازي را رايگان مي‌كنند اما كسي نمي‌آيد
نيكبخت: درگيري را نصرتي شروع كرد اما اين رفتارها منسوخ شده است

عليرضا نيكبخت‌واحدي معتقد است صدرنشيني استقلال در حال حاضر فايده‌اي ندارد و آبي‌پوشان تهراني بايد شرايط‌شان را استحكام ببخشند و بتوانند در پايان فصل قهرمان ليگ شوند چراكه امسال قهرماني حق استقلال است و بايد به اين عنوان دست پيدا كنند.
بازي استقلال ...

» ادامه
قهرمان‌ها فقط يک علامت دارند؛ جام!
به برانکو رحم کنيد


به نظر مي‌رسد براي بازيکنان پرسپوليس يک سوءتفاهم خطرناک به وجود آمده است. درست از دقيقه اول بازي هفته نخست برابر پديده، پرسپوليس عالي بازي کرد و توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند. نمايش‌هاي تهاجمي و مبتني بر مالکيت توپ اين تيم، دل هواداران را برد ...

» ادامه
فوتبال خارجي
شانس مدال المپيک در آفريقا گير افتاده!
پايان بازي شجاعي با کميته المپيک!
مرگ و زندگي براي 4تشنه نيمه‌نهايي
منهاي فوتبال
فرصتي براي جبران
جزيره خشن‌ها
مانچيني: آمدن مورينيو برايم اهميت ندارد

شيدراوي - نرم افزار ايجاد نشريه الکترونيکي و نشر الکترونيک اين نسخه 2841 بار ديده شده است

فرم درخواست اشتراک
 
نگاهی به گذشته


تبلیغات
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir